Kaçak akım rölesi enerji giriş yönü

Kaçak akım rölesinde giriş çıkış yönü varmıdır. Ben hep üstten girip alttan çıkıyorum ancak tersi lazım oldu. sıkıntı olurmu?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kardeşim bazı youtube videolarında yayin yapan kişiler kesinlikle üstten gir alttan çık diyorlar. Ben birde legrand 40a 30ma kakr aldim onun faz ve nötür girisleri de belli degildi ben de solu faz saği nötür olarak kullandim. Test butonuna basınca atıyor

Kaçak akım rölesinde giriş çıkış yönü varmıdır. Ben hep üstten girip alttan çıkıyorum ancak tersi lazım oldu. sıkıntı olurmu?

Otomatik sigortalar, kaçak akım koruma röleleri gibi ürünlere ( DC ürünler hariç ) altan veya üstten enerji verilmesinde, teknik olarak bir sakınca yoktur.

Sadece ürünün gerilim altında kalan kısımları, diğer bağlantıya göre daha fazla olacaktır

Kardeşim bazı youtube videolarında yayin yapan kişiler kesinlikle üstten gir alttan çık diyorlar. Ben birde legrand 40a 30ma kakr aldim onun faz ve nötür girisleri de belli degildi ben de solu faz saği nötür olarak kullandim. Test butonuna basınca atıyor

KAKŞ üzerinde giriş-çıkış özellikle belirtilmişse veya üretici firma kullanım klavuzunda giriş-çıkış özellikle belirtilmişse buna uyun. KAKŞ üzerindeki polariteye kesinlikle uyun. Legrand bahsettiğiniz gibi bi ürün üretmiş ve polarite belirtmemişse istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. tabii kullandığınız ürünü orijinal varsıyıyorum.

KAKŞ üzerinde giriş-çıkış özellikle belirtilmişse veya üretici firma kullanım klavuzunda giriş-çıkış özellikle belirtilmişse buna uyun. KAKŞ üzerindeki polariteye kesinlikle uyun. Legrand bahsettiğiniz gibi bi ürün üretmiş ve polarite belirtmemişse istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. tabii kullandığınız ürünü orijinal varsıyıyorum.
https://www.hepsiburada.com/legrand...koruma-anahtari-p-HRLGR692607?magaza=Elektrix

Budur kardeşim herhangi bir belirtme veya ibare yoktu

Fotodaki ust sağ klemens vidasinin altinda cokta belli olmayan bi sekil var. belki orada belirtilmistir.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri