Kaçak akım rölesi durmadan atıyor yardım

legrand ,merlin,moeller gibi bir marka ile değiştirmeni tavsiye ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sallamayın. her şeyin bir kaçak akım değeri vardır. Röle atıyorsa kaç tane linyeyi besliyorsa onu yarıya düşür. yani 2. bir röle tak. Avrupada bir daire içinde ıslak mekana 1 tane ayrı takılıyor.

pasifik rolenin genel huyudur bu legrand ,merlin,moeller gibi bir marka ile değiştirmeni şiddetle tavsiye ederim.

legrand ,merlin,moeller gibi bir marka ile değiştirmeni tavsiye ederim

arkadaşım merhaba
yukarıdaki arkadaşların görüşlerini aynen destekliyorum.çin menşeili kaçak akım rölelerinden kesinlikle sonuç alamazsınız.kullanılmasını doğru bulmuyorum.özellikle rezistans olan yerlerde çin menşeili kaçak akım rölesi sürekli kullanıcıları aldattığına şahit oldum.
kolay gelsin

Son düzenleme:
Ben de katılıyorum, kafasına göre 10 saniyede veya 10 dakikada bir atan, kendinden sonraki tüm sigortalar kapatıldığı halde gene de tutmayan çin malı röleler gördüm. Bunu yapan rölelerin işlerini yapmaları gerektiği zaman da yapıp yapmayacakları belli olmaz sanırım.

peki bu rolelere neden tse veriliyor anlamak zor?

arakadaşım merhaba
bende hala anlamış değilim.nerede karşılaşırsam söküp yerine orjinal ürün takıyorum.esas sorun ülkemizde, parayı basan istediği sertifikayı alma imkanına sahiptir. yani bu durum düzelmedikçe işin içinden çıkmak zordur.
kolay gelsin

TSE' deki sorumlu kimselerim kak rölesinin nasıl çalıştığı hakkında bilgi sağibi olduğunu sanmıyorum Sayın Rezistans... O yüzden piyasada TSE belgeli bir sürü kalitesiz malzeme dolaşıyor. Yada bizim TSE' nin standartları çok düşük.

Saygılar.

arakadaşım merhaba
bende hala anlamış değilim.nerede karşılaşırsam söküp yerine orjinal ürün takıyorum.esas sorun ülkemizde, parayı basan istediği sertifikayı alma imkanına sahiptir. yani bu durum düzelmedikçe işin içinden çıkmak zordur.
kolay gelsin
parayı veren düdüğü çalıyor yani doğru söylüyorsun slm

evt arkadaşlara katılıyoum bu sorun bizde de vardı. kaçak akım rölesini değiştiridik düzeleldi

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri