Kaçak Akım Rölesi İkide Bir Atıyor

Birde free energy derseniz çemberi tamamlamış olacaksınız. Hadi bakalım geliyor az kaldı.
O kadar bilgi ve tecrübem yok.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
- AC tip ölmüştür.Kaliteli ! bağışık tip,
- Yazlığı olanlar ;),tekrar kapamalı tip.
- Devredışı,şönt vs. gibi çözümler,yanlış
ve tehlikeli düşüncelerdir.Şeyin ! aklına
böyle çözümler getirilmese iyi olur.

- AC tip ölmüştür.Kaliteli ! bağışık tip,
- Yazlığı olanlar ;),tekrar kapamalı tip.
- Devredışı,şönt vs. gibi çözümler,yanlış
ve tehlikeli düşüncelerdir.Şeyin ! aklına
böyle çözümler getirilmese iyi olur.
Sami bey sebep yokken AC tip rölenin A tip röleye göre daha çok atmasının teknik bir açıklaması var mıdır? (Alternatif akımda)

Paylaşımlarınızı okudum üslup olarak beğenmedim. Size bir şey demiyorum. Teknik cevaplar verenlere saygım sonsuz ve cevaplamaya çalışıyorum ama araba emniyet kemeri ve cep telefonunun bu konuyla alakası olmayan örnekler. Bizim batılı olma gibi derdimiz yok belli ki sizin var. Biz avrupalı değiliz, buz gibi asyalıyız Türk oğlu Türküz. Doğulu olmaktan utanıyorsanız avrupaya gidebilirsiniz. Alakasız gereksiz örnekler ile teknik bir forumda polemik yaratıyorsunuz. Avrupada her evde KAKR mı var? trajikomik.

bilmiyorsunuz, bilmediğinizi de bilmiyorsunuz, bildiğinizi zannediyorsunuz ve ahkam kesiyorsunuz. farklı rumuzlarla gelip bilindik uslubunuzla konuları trolluyorsunuz. azminize hayran kaldım bakalım ne kadar sürdürebileceksiniz.

bilmiyorsunuz, bilmediğinizi de bilmiyorsunuz, bildiğinizi zannediyorsunuz ve ahkam kesiyorsunuz. farklı rumuzlarla gelip bilindik uslubunuzla konuları trolluyorsunuz. azminize hayran kaldım bakalım ne kadar sürdürebileceksiniz.
Makine ve Elektrik iyi bilirim ders veririm. Farklı rumuzla kimseyi trollediğim yok bence trol olan sizsiniz beyefendi, burası özgür platform herkes yanlış olduğunu söyledi zaten ben burada yanlışı savunmuyorum sadece soru soruyorum.

Tatile gidenler, tatildeyken kaçak akım rölesi atıp dolu buzdolabindaki etleri kokanlar, tatilde açık büfeden hayvanlar gibi yiyip mide fesadı geçirenler, kilosu 100 lira yi aşan etle buzdolabını dolduran kodamanlar, gariban orta direk karnını zor doyururken Akdeniz de kıçını yayanlar. Acaba gariban orta direk gibi sebze ağırlıklı beslenmek mi herseyin çözümü?

Tatile gidenler, tatildeyken kaçak akım rölesi atıp dolu buzdolabindaki etleri kokanlar, tatilde açık büfeden hayvanlar gibi yiyip mide fesadı geçirenler, kilosu 100 lira yi aşan etle buzdolabını dolduran kodamanlar, gariban orta direk karnını zor doyururken Akdeniz de kıçını yayanlar. Acaba gariban orta direk gibi sebze ağırlıklı beslenmek mi herseyin çözümü?
Cümlenizi tamamen anlamadım ama anladığım kadarına söylemek istediklerim var. İş gereği, sağlık gereği, aile gereği veya başka bir nedenle gidenler vardır elbet. Yazın konserve yapılır dondurucuya konur, uygun fiyata geldiği için hayvan kesilir dondurucuya konur. Ve kim ne isterse dondurucuna koyar ve Akdeniz'de veya başka bir yerde istediği yerini yayar, istediğini yer içer büfede buna biz karışamayız. İnsan yiyip içtiği için dolabı dondurucusu bozulsa görmezden mi gelsin gerçekten enteresan.

Cümlenizi tamamen anlamadım ama anladığım kadarına söylemek istediklerim var. İş gereği, sağlık gereği, aile gereği veya başka bir nedenle gidenler vardır elbet. Yazın konserve yapılır dondurucuya konur, uygun fiyata geldiği için hayvan kesilir dondurucuya konur. Ve kim ne isterse dondurucuna koyar ve Akdeniz'de veya başka bir yerde istediği yerini yayar, istediğini yer içer büfede buna biz karışamayız. İnsan yiyip içtiği için dolabı dondurucusu bozulsa görmezden mi gelsin gerçekten enteresan.
İroni de bilmiyorsunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri