Kaçak akım rölesi çalışmıyor.

Doğaçlama olarak değil. Bir cihaz ile yaptılar. Fakat açma olmadı. Tekrar bakarım dönüş sağlarım. Dediklerinizi dikkate alarak.
Bir cihaz ile yapan güzel insanların teknik vasfı ve kullandığı ekipman nedir acaba ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
şahane. bilinçli ve cihazlı nötür-toprak temaslı KAKŞ test prosedürünü öğrenmek istiyoruz. merakla cevabınızı bekliyoruz.
Bir kutunun içine yüksek watli bir direnç, üzerine bir uyduruk test butonu , üç adet krokodil kablo . Ekran olmasa da olur . İsimde buldum . Topbox. Topgun filminden esinlendim .

Bir kutunun içine yüksek watli bir direnç, üzerine bir uyduruk test butonu , üç adet krokodil kablo . Ekran olmasa da olur . İsimde buldum . Topbox. Topgun filminden esinlendim .

yalan, yanlış ya da hatalı bi bilgi bu kadar mı hızlı yayılır, bu kadar mı kabul görür arkadaş!..

40002.jpg

O da,bizdenmiş.:oops:Benim işlem,faz / toprak üzerinden. ;)Videocu amca,biraz zahmet etmiş ! gibi.

Ekli dosyalar

• Buton,nereye bağlı .jpg
    Buton,nereye bağlı .jpg
    60.7 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
şahane. bilinçli ve cihazlı nötür-toprak temaslı KAKŞ test prosedürünü öğrenmek istiyoruz. merakla cevabınızı bekliyoruz.
Tekrar ölçüm sağlandı. Herhangi bir sorun oluşmadı. Kaçak akımlar açma yaptı. Toprak barasını söküp tekrar takmıştık. Bulunduğu noktayı temizleyip muhtemelen temas ile alakalı bir sorun oluştu.

Tekrar ölçüm sağlandı. Herhangi bir sorun oluşmadı. Kaçak akımlar açma yaptı. Toprak barasını söküp tekrar takmıştık. Bulunduğu noktayı temizleyip muhtemelen temas ile alakalı bir sorun oluştu.

KAKŞ testi nötr-toprak kısadevresiyle yapılmaz. öyle bi prosedür de yok. gereksiz yere üzüyorsunuz kendinizi. lütfen konu içinde verilen linkleri değerlendirin.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri