Kaçak Akım Koruma Rölesi Kullanımı

Bunları inceleyin.

Ekli dosyalar

• BAĞIŞIK KAÇAK AKIMLAR.JPG
    BAĞIŞIK KAÇAK AKIMLAR.JPG
    14.8 KB · Görüntüleme: 43
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaslar kaçak akım markası önerınız nedır? Cıddı anlamda kusursuz calısan? Anında tepkı veren? Guvenılır? Gıbı gıbı konularda kndını ıspatlamıs ve bırebır sahıt olunmuş bır marka önerınız var mı? Cunku pıyasada cok ornegı var ve bazen atmayınına bıle rastlıyorum, hatta sıemens marka ıle de karsılastım bu olumsuz yonde.. o yuzden yorumlarınızı merak ettım
Siemens'te yaşadığınız olumsuzluğu paylaşır mısınız? Bize de tecrübe olur.

KAKŞ kullanımı günümüzde amaca göre kullanım çeşitliliğine sahiptir.

Marka güvenilirliği, bilinirliği, yaygınlığı ve bulunabilirliği bakımından ABB, LEGRAND, SIEMENS, SCHNEIDER ilk akla gelenlerdir.

Demek istedıgınızı bıraz daha acık yazar mısınız?

Bunlar hep okumamaktan, basin skisinca ugra al cevabi kac!

Nötr ile topragı kısa devre ettım atmadı, kullanmadan önce dıkkat etmemız gereken bır konu mu bar dıye merak ettım. Yanı konut ıcın a tipi b tipi c tipi gıbı yada o ankı kakş arızalıydı

Siemens'te yaşadığınız olumsuzluğu paylaşır mısınız? Bize de tecrübe olur.

KAKŞ kullanımı günümüzde amaca göre kullanım çeşitliliğine sahiptir.

Marka güvenilirliği, bilinirliği, yaygınlığı ve bulunabilirliği bakımından ABB, LEGRAND, SIEMENS, SCHNEIDER ilk akla gelenlerdir.

Genel bir durum için latife yapıyorlar, alınmanızı gerektirecek birşey yok.

Nötr ile topragı kısa devre ettım atmadı, kullanmadan önce dıkkat etmemız gereken bır konu mu bar dıye merak ettım. Yanı konut ıcın a tipi b tipi c tipi gıbı yada o ankı kakş arızalıydı
KAKŞ Kısa-Devre'de atmaz, böyle bir fonksiyonu yoktur.

Çok pardon Notr-Toprak demişsiniz düzeltiyorum...

Topraklama Direnci ve Notr-Toprak Potansiyeli'ne göre Atıp Atmayacağı değişir, "atmıyorsa arızalıdır" anlamına gelmez.

KAKŞ'nin çalışıp çalışmadığını Test etmenin en basit yolu üzerindeki TEST Butonu'na basıp Atıp Atmadığını kontrol etmektir.

Elbette, bagisik tip aciklamasi ve nedir sorusu birkac yildir yaziliyor. Genelleme yaptim uzerinize alinacak bir mesaj degil, yinw de dogruluk payi var. Bu konudaki birkac ayki mesajlar okunsa veya forum ici aramayla cevaplara ulasilir.

Anladım. Bnde uzun zmndır aayfanın uyesıyım bı an tabıkı rahatsız oldum yorumumunuzdan ama genelde sırf konu baslıklarını okuyorum. Bazende çok kararsız kaldıgımda beyın fırtınası amaclı yazıyorym suzlere danısıyorym, yoksa oyle al cevabı kac yapmam. Guzel bı sayfa umarım herkes faydalanır ve faydalanıyordur.. sagolun

Elbette, bagisik tip aciklamasi ve nedir sorusu birkac yildir yaziliyor. Genelleme yaptim uzerinize alinacak bir mesaj degil, yinw de dogruluk payi var. Bu konudaki birkac ayki mesajlar okunsa veya forum ici aramayla cevaplara ulasilir.

Anladım.. o da dogru topraklama zayıftı belkı de

Genel bir durum için latife yapıyorlar, alınmanızı gerektirecek birşey yok.

Çok pardon Notr-Toprak demişsiniz düzeltiyorum...

Topraklama Direnci ve Notr-Toprak Potansiyeli'ne göre Atıp Atmayacağı değişir, "atmıyorsa arızalıdır" anlamına gelmez.

KAKŞ'nin çalışıp çalışmadığını Test etmenin en basit yolu üzerindeki TEST Butonu'na basıp Atıp Atmadığını kontrol etmektir.

Anladım. Bnde uzun zmndır aayfanın uyesıyım bı an tabıkı rahatsız oldum yorumumunuzdan ama genelde sırf konu baslıklarını okuyorum. Bazende çok kararsız kaldıgımda beyın fırtınası amaclı yazıyorym suzlere danısıyorym, yoksa oyle al cevabı kac yapmam. Guzel bı sayfa umarım herkes faydalanır ve faydalanıyordur.. sagolun

Anladım.. o da dogru topraklama zayıftı belkı de
Ben yakın bir zamanda konuyla ilgili detaylı bir yazı paylaşacağım inşallah.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri