Kaçak akım şalteri

caytarla

Üye
3fazlı Sigma marka kaçak akım şalteri bilgisayarın fişini bir konumda atıyor ters çeirdiğimde atmıyor şalter yeni yeni ev tesisatta yeni. Eski evimde tek kutuplu MerlinGerin takmıştım onda böyle birşey olmuyordu neden olabilir acaba

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Böyle bir arızası olan yokmu, yorumu olan...

bilgisayar kasasından gövdeye kaçak vardır. ölçü aletiyle kontrol et.selam.

toprak ve nötrü kontrol ettinizmi

3fazlı Sigma marka kaçak akım şalteri bilgisayarın fişini bir konumda atıyor ters çeirdiğimde atmıyor şalter yeni yeni ev tesisatta yeni. Eski evimde tek kutuplu MerlinGerin takmıştım onda böyle birşey olmuyordu neden olabilir acaba
caytarla arkadaşım benim size tavsiyem çin menşeili kaçak akım şalteri kullanmamalısın.bana göre sizin sorununuz o kaçak akım şalterini değiştirmelisin.
kolay gelsin

ben bu markaya güvenmem. değiştirmeni tavsiye ederim.

Normalde bir cihazda kaçak varsa
Fişi terste taksan düzde taksan role atar.

Normalde bir cihazda kaçak varsa
Fişi terste taksan düzde taksan role atar.[/QUOT MI acaba kasa üzerinde topraklama yoksa yada k.a.r.sinin üzerinden 30 ma. geçecek kadar iyi değilse atmaz kardeşim atmaz. ters çevirdiğinde kaçak faza denk gelir gövdeyide toprak olarak algılarsa ozaman atar. kolay gelsin.

cevplar için teşekkürler anladığım kadarıyla kaçak akım rölesni değiştirmem lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri