Kaçak Akım Rölesinin Tarihi ve Kullanım Amaçları

ben kaçak akım rölelerinin insana zarar vermeden koruduğuna pek inanmıyorum, yaşadığım olayda iki farklı rölede kabloya direk temasta röleler açmadı, bunlardan biri benim canlı şahit oldum, kolum gidiyordu o derece çarpıldım fakat röle açmadı bile, bir diğeri ise bir çalışanın başına gelmişti aynı şekil kabloya direk temasta açma yapmamıştı

ben bu röleleri hassas sigorta olarak tanıdım o günden sonra, yok insan korumaymış bilmem neymiş, çarpması hissedilmeyecek derecede geliştirilene kadar bu röleler gözümde hassa sigorta olarak kalır
en adi uzak doğu kar ları anında açma yaparken iyi kalite bildiğimiz alman malı kar lar ölümünüze neden olabilir

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bunu neye dayanarak yazdınız acaba? Merakımdan soruyorum.
Bence rekabet kaliteyi ve ucuzluk getirir
Alman mali ürünleri pahalı olduğundan bu fiyatlara dur demek
Çin ürünlerine gerek yok
alman ürünler alman ( sahte ) ürünlerle rekabette

Diğer sorun Çin ürün malları daha erken algılıyor daha iyi demek istiyor ama tersi durum görevini görmesse ne olacak

Yazacak çok şey var ama ilk önce ?
Cep telefondan yazı yazmak sorun cep telefonuna bir türlü alışamadım
ben yazıyorum cep telefonu yazılımı kendi kafasına göre saçma sapan yazılar yazıyor düzeltme yapmaktan bıktım bu yazı duzeltmesi işini tam yapabilirsem
Biraz dertlendim de
Keşke bu derdimiz olsa şükür etmek gerek
Sağlıcakla kalın

Son düzenleme:
Bence rekabet kaliteyi ve ucuzluk getirir
Alman mali ürünleri pahalı olduğundan bu fiyatlara dur demek
Çin ürünlerine gerek yok
alman ürünler alman ( sahte ) ürünlerle rekabette

Diğer sorun Çin ürün malları daha erken algılıyor daha iyi demek istiyor ama tersi durum görevini görmesse ne olacak

Yazacak çok şey var ama ilk önce ?
Cep telefondan yazı yazmak sorun cep telefonuna bir türlü alışamadım
ben yazıyorum cep telefonu yazılımı kendi kafasına göre saçma sapan yazılar yazıyor düzeltme yapmaktan bıktım bu yazı duzeltmesi işini tam yapabilirsem
Biraz dertlendim de
Keşke bu derdimiz olsa şükür etmek gerek
Sağlıcakla kalın
Piyasada sahte ürünler var belki arkadaş o ürünlere denk gelmiş bu sebeple böyle bir yorum yapmış olabilir diye düşünüyorum. Çin malı ürün kullanmak bana ters, sigortasını bile kullanmam hele birde bu kaçak akım koruma rölesi gibi hayati bir ürün olacaksa asla!

O zaman mükemmel bir tesisat yapıp 10mA kaçak akim kullan. Zırt pirt atsa bu sefer de diyeceksin kaçak akım durduk yere atıyor.

O zaman mükemmel bir tesisat yapıp 10mA kaçak akim kullan. Zırt pirt atsa bu sefer de diyeceksin kaçak akım durduk yere atıyor.
Keşke mükemmel tesisat yapabilsek
Ama tesisat ile bitmiyor cihaz üründe sorun 1 mA kaçak oluyor ?
Çözümde her linyeye 10 mA kacak akim
Tabiki 10 mA kısıtlı amper seçenekleri 10 / 16 amper ? ve tipi çeşitleri ?

Genede yarı çözüm diyebiliriz
Sağlıcakla

Piyasada sahte ürünler var belki arkadaş o ürünlere denk gelmiş bu sebeple böyle bir yorum yapmış olabilir diye düşünüyorum. Çin malı ürün kullanmak bana ters, sigortasını bile kullanmam hele birde bu kaçak akım koruma rölesi gibi hayati bir ürün olacaksa asla!
Riski çok azaltıp diğer ünlü markalar

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri