Kıyamet Silahı ...HAARP

ampera

Üye
Birgün cebinde bircihaz olan adam New York'ta bulunan bir inşaata girdi. Cihazı çelik kirişlerden birine bağladı, cihaz çalıştıktan sonra çelik yapı sallanmaya başladı..Sallantı öyle bir hal almıştıki inşaat işçileri panik halinde en alt kata yığıldıla. Poliste gelince adam cihazı cebine koydu ve kaçmaya başladı. Görgü tanıkları sallantının bir süre daha sürmesi halinde binanın çökeceğini söylüyorlardı. Bu cihazı çalıştıran kişi NİKOLA TESLA dır.

Tesla'nın buldugu bu buluş geliştirilebilirse Dünyanın hakimi bu silaha sahip olan ülke olacaktı. Bu teknolojinin adı: HAARP

nikola tesla bu bilim adamına saygısızlığım değıl bağişlayın ben bırçok buluşlarına ınanmıyorum bence sankı bır donkişot halk kahramanı yaratıyoruz madem boyle buluşları vardı yukarda anlatılan bır başka elektriği kablosuz iletme neden bunlardan bırı insanoğlunun hızmetıne sunulmadı elektrikte tesla nın uygulamaları yok değıl ama mantıklı uygulamalar bir örnek transformator mantıklı ama 25 km mesafeye kablosuz elektrik taşima veya bır kuçucuk cihazla deprem etkısı bana pek mantıklı ve ınandırıcı gelmıyor:) sayın ampera yanliş anlamayın lutfen

Yanlış hatırlamıyorsam 1999 Ağustos ayındaki büyük depremde de bu yüksek frekans yayıp yer kabuğundaki fay hatlarını harekete geçirdiği ve depreme sebeb olduğu söylene cihazın adıda HAARP dı.Bu konuda araştırmacı yazar AYDOĞAN VATANDAŞ'ın birde kitabı var isteyenler oradan bilgi sahibi olabilir.Resmen kanıtlanmasada bu cihazın kullanıldığına dair ciddi şüpheler var.

Bende bu teknolojinin ilk rusların abd'ye karşı kullandığını okumuştum daha sonra ruslar bu tesisi pasif hale getirdiklerini fakat abd'nın bu teknolojiyi kullanması üzerine ruslarında tekrar aktif hale getirdiğini okumuştum nekadar doğru bılmıyorum ama mantıklı geliyor...

Yanlış hatırlamıyorsam 1999 Ağustos ayındaki büyük depremde de bu yüksek frekans yayıp yer kabuğundaki fay hatlarını harekete geçirdiği ve depreme sebeb olduğu söylene cihazın adıda HAARP dı.Bu konuda araştırmacı yazar AYDOĞAN VATANDAŞ'ın birde kitabı var isteyenler oradan bilgi sahibi olabilir.Resmen kanıtlanmasada bu cihazın kullanıldığına dair ciddi şüpheler var.

SANIRIM TESPİTLER DOĞRU.

İnşaat halindeki çelik binayı titretebilmek için bina boyutu ile dogru orantılı olarak enerjiye ihtiyaç vardır.Teslanın yaşadıgı zamanda hangi malzemeyi alıpta o güne göre hatta bu güne göre bile hayal olan aleti üretti.Sakın aletin her elemanınıda kendi üretti demeyin.O kadar enerji saglıyacak taşınabilir enerji paketini nerden buldu?Bunlar pek çok kişinin kendine göre özel sebeblerinden dolayı uydurulmuş olan masallar.
Şu deprem yaratan alete gelirsek bu iş yüksek frekansla filan olmaz aksine çok düşük frekans gerekir ki bu işin çok ama çok geneli.Her kütlenin kendine has rezonans frekansı vardır o kütleyi titretebilmek için o rezonans frekansında uygulama yapmak gerekir.Gerekirde 1tonluk kütleye 10 gramlık rezonans uygulaması yaparsanız hiç bir seycikte olmaz yani kütlenin agırlıgına uygun kuvvet uygulamak gerekir,eh deprem yaratılması istenen arazinin toplam agırlığını düşününce rezonans frekansını bilseniz bile uygulama kuvveti için hidrojen bombası patlatmak gerekirki hani hiçte böyle bir şey oldugu filan yok

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri