Kırılan solar panel camı tamiri için fikir

Epoksinin sararmama garantisi verilenleri var, tamamen cam gibi oluyor ve youtube da izlediğim videolarada 1 yıl sonra bile verimli çalışan vardı, hatta özel mesajla sorduğum diğer bir tanesi (Kastamonu panel yapımı videosu) 3 yıldır sağlıklı çalıştığını söylüyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Epoksinin sararmama garantisi verilenleri var, tamamen cam gibi oluyor ve youtube da izlediğim videolarada 1 yıl sonra bile verimli çalışan vardı, hatta özel mesajla sorduğum diğer bir tanesi (Kastamonu panel yapımı videosu) 3 yıldır sağlıklı çalıştığını söylüyor.

Merhabalar,

Evet bende biri ile görüştüm 3 yıl kadar çalışan panelleri olduğunu ve hafiften sararmanın başladığını söyleyenler oldu.

Asıl sorun şu. Ben burada yani Antalya'da herhangi bir epoksi satan firmaya gitsem bu ürünün uv dayanımını ve şeffaflığını ne kadar koruduğunu sorsam ya beni başından savacak çünkü çok adetli almayacağımdan dolayı yada sattığı ürün hakkında bilgisi olmadığı için bana uygun olmayan ürünü satacak v.s. sonuçta ben madur olacağım.

Uygulanmış şu ürün mesela x marka şu model ürün iyidir gibi bir referans bulsam o ürünü temin etmekte uğraşacağım ama öyle bir referansım olmadı. O yüzden araştırıyorum.

Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri