Kırık elektronik devre tamir olur mu ?

değerli @jes kardeş, gönder gelsin.. geçmişin bedelini ödüyorum. gözlerimin yardım ettiği kadar yaparım. ama benden olamayanı isteme. kalbini kırarım. eğer sen onu tamir olmaz diyorsan git kendini denize at. işin olurunu da bilirim olmazını da. kırmak çok kolaydır ama kırılanı yapmak zordur. lütfen benim ayarlarımı bozma. çok kötüyümdür. hatta bu konularda uzman diyebilirsin. delikanlı ol. maçan yiyiyorsa gönder gelsin. araya dolgu maddesi olarak ....
ha aklının bir kenarına yaz, biz de söz ağızdan çıkar birde yazarken konuşurken daha dikkatli ol. o vibrasyon özelliği sana vibratör olarak dönmesin.
abi çok alıngan davranıyon şakasına diyom sevdiğim için kötü anlamda demedim bu yeni kollarda o özellikte var hasar görünce titriyo falan daha da sana takılmayacam tamam.

inanın bilmiyorum oyun kolu kartı neyse o
Kartın hareketli olup/olmadığını sormamın nedeni? Kart vida deliğinin bulunduğu zayıf yerinden kırılmış. Kart hareketli olsa, aynı yerinden tekrar kırılır uzun süre kullanılamazdı.

Kart kırılan yerinden Japon yapıştırıcı ile yapıştırılır.
Karşılıklı gelen yollar uçlarından hafifçe boyası kazınır. yollar birbirleri ile lehimlenir ve kullanılır.
Bu işlemi yapanın alacağı para ne kadarı azdır, ne kadarı çoktur bir şey söylenemez. Usta ile karşılıklı konuşulur.
Para alsa da olur, almasa da olur.
Yapılan işleme karşılık istenecek para, önemli bir para değildir.

Elinde havyası olan veya herhangi bir TV tamircisi veya bilgisayarcı halleder.

Kolay gelsin...

Son düzenleme:
Ustalarım iyi günler ben elektronikten anlayan biri değilim cahilim bu konuda oyun kolu devresi kola fazla güç uygulayınca kırıldı bunu bir tamirciye götürmem dahilinde tamir olması mümkün mü ?
İstanbul Beykoz a yakından bana ulaştır ücretsiz yapıp vereyim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri