Kırık elektronik devre tamir olur mu ?

Xdsj

Üye
Ustalarım iyi günler ben elektronikten anlayan biri değilim cahilim bu konuda oyun kolu devresi kola fazla güç uygulayınca kırıldı bunu bir tamirciye götürmem dahilinde tamir olması mümkün mü ?

Ekli dosyalar

• 16771750155835140910338338836328.jpg
    16771750155835140910338338836328.jpg
    196.9 KB · Görüntüleme: 49
beş tane yol kırılmış, iyi bir usta yapar. işi bilen bir için çocuk oyuncağı. yani tamir olur.

Cevabınız için teşekkür ederim zahmet olmayacaksa ortalama fiyat bilgisi verebilir misiniz ?
çok zor soru bir soru. senin gideceğin ustanın eskiliğini, dükkan kirasını, yanında çalışan eleman sayısını, yövmiyesini nereden bileyim. işi işçilik olarak sakın görme.

çok zor soru bir soru. senin gideceğin ustanın eskiliğini, dükkan kirasını, yanında çalışan eleman sayısını, yövmiyesini nereden bileyim. işi işçilik olarak sakın görme.
Ustam, zamanında bilgisayar teknik destek biriminde çalışırken, gelen bilgisayarlardan 5 dakikada çözdüğüm sorunlar için "5 dakikada hallettin" sözüne, "20 sene artı 5 dakika" diye cevap veriyordum.;)

Kart hareketli kart mı?
Kullanıldığı yerde iki tarafa da baskı var mı?

Ustam, zamanında bilgisayar teknik destek biriminde çalışırken, gelen bilgisayarlardan 5 dakikada çözdüğüm sorunlar için "5 dakikada hallettin" sözüne, "20 sene artı 5 dakika" diye cevap veriyordum.;)
el emeği hiç bir zaman teşekkürle ödenmez, hani meşhur bir fıkra var, nerdeyse herkes bilir. hani usta çekiç, bir tık, makine çalışır. yani çekici vuran elin, o çekici nereye vuracağını öğrenme süresini bir türlü kabul edemiyorlar. buna örnek microsoft sertifikalı uzmanın çözemediği sorunu, "kabloyu değiştir olay bitsin" ve sorunu çözülmesi gibi.(yaşanmışlardan)
Kart hareketli kart mı?
Kullanıldığı yerde iki tarafa da baskı var mı?
güzel insan benim gözlüklerim tek kat gösterdi. bu arada gözlüksüz yemek bile yiyemem...

Ekli dosyalar

• 16771777450211507100091101887408.jpg
    16771777450211507100091101887408.jpg
    136.2 KB · Görüntüleme: 11
paskomya ÜSTAD'a kargolayın tamir edip ekstradan vibrasyon özelliği eklenmiş halde geri yollar bence onu

paskomya ÜSTAD'a kargolayın tamir edip ekstradan vibrasyon özelliği eklenmiş halde geri yollar bence onu
değerli @jes kardeş, gönder gelsin.. geçmişin bedelini ödüyorum. gözlerimin yardım ettiği kadar yaparım. ama benden olamayanı isteme. kalbini kırarım. eğer sen onu tamir olmaz diyorsan git kendini denize at. işin olurunu da bilirim olmazını da. kırmak çok kolaydır ama kırılanı yapmak zordur. lütfen benim ayarlarımı bozma. çok kötüyümdür. hatta bu konularda uzman diyebilirsin. delikanlı ol. maçan yiyiyorsa gönder gelsin. araya dolgu maddesi olarak ....
ha aklının bir kenarına yaz, biz de söz ağızdan çıkar birde yazarken konuşurken daha dikkatli ol. o vibrasyon özelliği sana vibratör olarak dönmesin.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri