Küçük ebat kayan yazı

altaş

Üye
s.a arkadaşlar ben deneme amaçlı bir tane kayan yazı almak sitiyorum geçenlerde bir dükkanın önünden geçerken dükkanın camında uzun dikdörgen bir kaya yazı vardı hoşuma gitti öyle bişey almak istiyorum ama bulamadım acaba nerde bulabilirim fikriniz avr mı ????

s.a arkadaşlar ben deneme amaçlı bir tane kayan yazı almak sitiyorum geçenlerde bir dükkanın önünden geçerken dükkanın camında uzun dikdörgen bir kaya yazı vardı hoşuma gitti öyle bişey almak istiyorum ama bulamadım acaba nerde bulabilirim fikriniz avr mı ????

25 tl ye satiyorum sadece panel

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

peki nasıl bişey ? boyutları nedir ???? resimi felan var mı ???

16 cme32 cm boyutu icinde 512 led var güç kablosu ve kart baglanti kablosu dahil

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

merak ettim şimdi bir resmi varsa koyarmısın ???

big_97945799nv0.jpg

buyur resim :)

resim süper :) devre elemanları, güç kaynağı tamam.

video beklerizz :)

hocam o paneller 13 dolardan başlıyor diye biliyorum tabi kontrol kartına fiyata dahil mi değil mi bilmiyorum ama kontrol kartına göre farklı programla programlıyorsun iki çeşidi var usb li ve port lı usb ler daha iyi 3-5 saniyede hafızaya alıyo bilgiyi

hocam o paneller 13 dolardan başlıyor diye biliyorum tabi kontrol kartına fiyata dahil mi değil mi bilmiyorum ama kontrol kartına göre farklı programla programlıyorsun iki çeşidi var usb li ve port lı usb ler daha iyi 3-5 saniyede hafızaya alıyo bilgiyi

13$a nerde satiliyor usb tf au olan karti kullaniyorum program hep ayni benim kullandiklarımda.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri