Küçük Bir Serzeniş

hongyi

Üye
Herkese merhaba mutlu seneler Ben kucuk bı yorum yapmak istiyorum son yazdığım ve kimseden cevap alamadığım mesajıda goz onune alarak
Bircok krıtık konuda ıstısnalar harıc kımse bılgı vermek ıstemıyor yada yuzeysel bıkac sey soyleyıp gecıyor bi çouguda yapmak istedıgınız işi proje olarak bız yapalım ben yapayım seklınde cevaplar geliyor kısaca herkes bılgıyı parayla satmak ıstıyor buda bızım ve ulkemız ıcın daha fazla yol katedebilmemiz açısından oldukca dusundurucu herkese Saygılar..

size katılmıyorum herkes elinden geleni yapıyor burada artniyet aramayın siz sadece biraz alınmışsınız.zamanla düşüncelerinin değişeceğini söyleyebilirim.iyi seneler.

sağolun belki söylediklerinizde haklılık payı vardır kuskusuz ama istisnalar hariç fakat ince konuları biraz takip ederseniz bana hak vereceksiniz

gercekten haklısın herke bıraz daha para kazanma derdınde

hayatın gerceklerı maalesef bır ıs ypıyorsanız hayatınızı devam ettırmek zorundasınız para kazanmanız gerekıyor

Aramızda cok kıymetlı kısıler var kesınlıkle sorulara ıyınıyet cercevesınde cozmeye paylasmaya calısan

ama kımılerıde ısı paraya dokmeye calısıyor kendınınde bu arada reklamını yapmaya calısıyor

Fakat sunu bılmek gerekır herkes sıkıntıya dusebılır

mutlu seneler

bu arada SERZENİŞ yerine sezeniş yazmısım herkesten özür dilerim

normal şartlarda bu kadar paylaşım bile yapan yer az bulabilirsin. Özellikle de siemens gibi ürünler için. Neticede burada ki profosyonel üyelerin çoğu bu işle geçimini sağlamak zorunda. Bence ters bir durum yok.

normal şartlarda bu kadar paylaşım bile yapan yer az bulabilirsin. Özellikle de siemens gibi ürünler için. Neticede burada ki profosyonel üyelerin çoğu bu işle geçimini sağlamak zorunda. Bence ters bir durum yok.
Ahmet Nuri bey sonucta herkesin rızkını Allah verir bana ogretecegı bırsey ıle işsiz kalma yada ac kalma dıye dusuncesı olan bı ınsan varsa buyuk bı yanılgı içindedir diye dusunuyorum Burada paylasılanlar hem bizim hemde forumun kalıtesını arttırır Saygılar..

Üyelerin hatta yöneticilerin, tek işleri kontrolkalemi.com değil... Çok acil cevaplar beklememek gerekir...

En önemlisi de soruyu nasıl soracağını bilmektir... Konu hakkında hiçbir bilgisi olmayanın, doğru soruyu sormasını bekleyemeyiz. Elektrik çok geniş bir konu. Hepimiz zaman zaman takılıp kalabiliriz. Gözümüzün önündekini kaçırabiliriz. Araştırırız, uğraşırız, ama tam çözümü bulamayız. İşte o zaman doğru soruyu sorup, doğru cevabı alabiliriz.
Soru doğru olmazsa, cevap gelse de doğru olmaz...

Para konusu mühim tabi... İnsanlar her fırsatı paraya dönüştürmeye çalışır. Bundan daha doğal ne olabilir ki ? Kimse mesleğini kolay öğrenmiyor. Hele tecrübe kazanmak "hayat" denen o kısacık zamanı hoyratça harcıyor. Hal böyleyken, benim yapamadığım ama başkasının yapabildiği bir şeyi bedavaya alamamam çok doğaldır...

Üyelerin hatta yöneticilerin, tek işleri kontrolkalemi.com değil... Çok acil cevaplar beklememek gerekir...

En önemlisi de soruyu nasıl soracağını bilmektir... Konu hakkında hiçbir bilgisi olmayanın, doğru soruyu sormasını bekleyemeyiz. Elektrik çok geniş bir konu. Hepimiz zaman zaman takılıp kalabiliriz. Gözümüzün önündekini kaçırabiliriz. Araştırırız, uğraşırız, ama tam çözümü bulamayız. İşte o zaman doğru soruyu sorup, doğru cevabı alabiliriz.
Soru doğru olmazsa, cevap gelse de doğru olmaz...

Para konusu mühim tabi... İnsanlar her fırsatı paraya dönüştürmeye çalışır. Bundan daha doğal ne olabilir ki ? Kimse mesleğini kolay öğrenmiyor. Hele tecrübe kazanmak "hayat" denen o kısacık zamanı hoyratça harcıyor. Hal böyleyken, benim yapamadığım ama başkasının yapabildiği bir şeyi bedavaya alamamam çok doğaldır...

katılıyorum...

bazen öyle sorular ve istekler oluyor ki :) elinden geldiğince uğraşıyosun yardım için dalga geçiyor yahut alıcı kuş gibi kapıp gidiyor, insan bir teşekkür eder. Sanki burda 8-5 memuruz ona göre :D işiniz bu cevaplayacaksınız tabi tavırları birde. Bilgi bir yere kadar bedava ama bir yerden sonra insanın canına tak ediyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri