Köpürtme

Hkn333

Üye
Herkese sağlıklı günler dilerim.
fagor marka fi30 modeli sanayi tipi bulaşık makinam var. ilk çalışmadan itibaren köpük yapmaya başladı. deterjanı değiştirdim ama sorunu çözemedim. Sorun başka ne olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Üretici veya tedarikçiniz ile irtibata geçerseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz gibi. Çünkü bu tür konular genel olmayıp biraz daha spesifik bilgi içeriyor. Forumda bu tür makinalarla uğraşan birileri var mıdır bilmiyorum.

cevap için teşekkür ederim. sıkıntı üreticiye ulaşamamış olmam ve servisin bana daha önce yaşattığı güvensizlik. acaba dedim ne sebep olabilir öğrenebilirsem ona göre önlem alabilirim diye düşünüyorum.
bazı ustalar sağ olsun yardımcı olabiliyor ama bazıları maalesef kötü işler peşinde.

Herkese sağlıklı günler dilerim.
fagor marka fi30 modeli sanayi tipi bulaşık makinam var. ilk çalışmadan itibaren köpük yapmaya başladı. deterjanı değiştirdim ama sorunu çözemedim. Sorun başka ne olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bulaşık Makinesi Köpük Yapıyor ise Arıza Nedeni
Uygun kimyasal ürünün kullanılmaması
Kazan suyu sıcaklığı istenilen seviyeye ulaşmadan yıkama işlemine başlanıldıysa.
Yanlış tip deterjanın makine içerisine koyulması
Deterjan pompasının düzgün çalışmaması

Gerekli kontrollerin yapılması ve Sorunun Giderilmesi
Bulaşık Yıkama Makinesi İçin uygun kimyasal ürünü kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
Bulaşık Yıkama makinenizi uygun ısıya ulaştığından emin olarak cihazı çalıştırarak sorunu çözebilirsiniz.
Deterjan pompası kontrol edilir, çalışmıyor ise değiştirilir.

arkaplan teşekkür ederim. internette zaten sadece bu bilgi var.hepsi çalışıyor.her makine için geçerli mi?

arkaplan teşekkür ederim. internette zaten sadece bu bilgi var.hepsi çalışıyor.her makine için geçerli mi?

ne kadar doğru bilmem . internette bulduğum yazı

çözüm olarak imdadınıza yetişen evde çamaşır yumuşatıcısını önerebiliriz.
Köpükler içinde olan çamaşır makinamızın içerisine bir fincan çamaşır yumuşatıcısı atıp tekrar çalıştırdığınızda köpükler yavaş, yavaş yok olup bulaşık makinanızın düzeldiğini görebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri