jeneratör otomatik devreye giriyor fakat kuplaj çalışmıyor

Arkadaşlar ben bir HES işletmesinde çalışmaktayım elektrik kesildiğinde jeneratör otomatik çalışıyıor fakat sisteme enerji vermiyor. Siemensnin motorlu tmş şalterlerin den
3 mevcut şalterler otomatik olarak konum değiştirmiyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
söylemeyi unuttum manuel olarak şalterler konum değiştirdiğinde tesisata elektrik veriyor. yanlış konumda jeneratörün çıkış sigortası atıyor

içlerinde motor var kendini kurar bağlantısını kontrol et motoru sağlammı ona bak birde enerjisi kesintisis gelmesi gerek ups den ve bir cihaza ondanda kuplajlara cihazın adı aklımda değil şuan

merhaba, aynısı çalıştığım hastanede başımıza gelmişti. jeneratörler manuel devreye giriyor fakat otomatik devreye giremiyordu. problem zaman rölesinin ayarının bozulmasıyla başlamış. zaman rölesine ayar yapıldı şimdi devreye girip çıkmasında problem yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri