Jeneratör Arızası

Hocalarım Merhabalar,
Ben şuan zorunlu staj yapıyorum. Staj yaptığım yerde bana tabiri caiz ise naylon staj yaptırıyor evden hiç işe gelme diyorlar sadece imza atıyorlar. Benim çalıştığım kurum aksa jeneratör bayisi .Genel olarak jeneratör montajı ve servis işi yapıyorlar. İşyerindeki mühendis bana yardımcı da olmuyor. Sizden ricam bana sadece bir kaç tane jeneratör arızasını azıcıkda olsa terimli voltlu falan anlatıp yazarmısınız ve fotoğrafları var atarmısınız ? Staja gitmeden stajı yazmak çok zor oluyor çünkü.
Saygılar,

jenaratör gerilim üretmiyor, AVR-excider devresi arızalı,,,,,,,jenaratör frekenas düşük, governer- yakıt pompası arızalı,,,
Hocam arızanın çözümünüde paylaşırmısınız çünkü ben bilmiyorum çözümünü.Staj defterine yazarken istanbulda atıyorum kadiköyde bir markettin jeneratörün de gerilim üretmeme sorunu var ve şöyle şöyle yaparak çözüldü yazmalıyım..

https://www.filmmodu.org/capricorn-one-turkce-dublaj-izle işimiz bu film gibi oldu, birinci arızada avr kartı veya patlak diyotlar değişti, ikincisinde yakıt fitresi tıkanmış yenisi ile değişti,,,,,,
Hocam teşekkür ederim film güzelmiş .Ama jeneratörü aşan bilgiler bunlar. Ben direk şu arıza verdi şu kadar volt ile çalışması lazım şunu yaptık falan yazmalıyım. Daha 3hafta yani haftaya elektrik proje çizimi yazıcam staj defterine onu nasıl yapıcaz hiç proje çizdirilmedi hayırlısı olur inş hakkımda:)

daha önce orada staj yapan öğrencileri firmadan öğrenirseniz onlar size yol gösterebilir.

daha önce orada staj yapan öğrencileri firmadan öğrenirseniz onlar size yol gösterebilir.
hocam şöyle bişey benim staj yaptığım yer aksa dağıtımın bir şubesi yani firma yada fabrika deil ayrıyeten daha önceki öğrencilerin yazdıkları varmı diye sormuştum yok dediler ama bilgilerini verirlermi bi soruyum yarın sabah. teşekkür ederim hocam

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri