Jeneratör arızası

kart dediginiz ECM mi. yada baska kart falan mi olur.
whatsapp ta goruserek (jeneretorun yaninda calistirip) yardimci edebilecek olan varsa cok iyi olur. tabi saat farki olacak. sizin icin uygun bir saatte orada olurum. +976 99991401 numaram. tesekkurler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ilk mesajınızda devreye girer girmez 10sn sonra stop ediyor demişsiniz hava filtresine bakın, hava ve yakıt sistemine bakın.

Son düzenleme:
hata kodu yazan ekran varya onun arkasındadır vidaları sökerken dikkat et, sanırım dokunmatik ekranı var arkasındaki film bağlantı kablosunu koparmadan çıkar. ben sökmediğim için bilmiyorum, sadece gelen kartı tamir ederim, marka model ne işe yarar ilgilendirmez sadece karttır benim işim. belki önünde kapağı vardır, kapağı açarsın kart oradadır bilemem. varsayalım kapak olsun, açtın kablo soketlerini karıştırmamak için fotarafını çek yada markör kalemle numaralandır öyle sök kolay kolay karışmaz ama önlem önlemdir.

eğer frekans düşük kalıyorsa motor yeterince güç üretip devirlenemiyor demektir. bu durumda avr kartı arızası düşük ihtimal.

yakıt filtresini kontrol ettinizmi.

ilk mesajınızda devreye girer girmez 10sn sonra stop ediyor demişsiniz hava filtresine bakın, hava ve yakıt sistemine bakın.
evet 10sn sonra stop edior. 10sn icinde yeterli kadar guc ve frekans uretip normal guc vermesi gerekirmis. 10sn icinde uretemedi icin stop edior sanirim. hava filtreye baktik. sikinti yok. yakit filtresini temizleyip taktik. sorun devam ediyor. anlayamadim.

Dijital beyinde arıza kodu vermiyor mu. O menüye servis şifresi ile mi giriliyor.

eğer frekans düşük kalıyorsa motor yeterince güç üretip devirlenemiyor demektir. bu durumda avr kartı arızası düşük ihtimal.

yakıt filtresini kontrol ettinizmi.
evet kontrol ettik. avr kart dediginiz ECM karti mi. cikartip bilgisayara baglanan karti mi acaba

merhaba ustalar. benim jenerator calismiyor. mars aliyor 10sn sonra stop ediyor. gen under voltage not reached electrical trip veya gen under frekans gibi hata veriyor ne yapmam gerek. dse 8610 paneli. volvo motoru
Akadaşlar birçok kişi jeneratörüm belli zamandan sonra stop ediyor diyor ya akıllı kart sıkıntıdır yada regülatör de sıkıntı vardır regülatörün giriş çıkış voltları aynı olmamalıdır aynı olursa sıkıntı yaratabilir ve daha büyük sorunlara yol açabilir

Akadaşlar birçok kişi jeneratörüm belli zamandan sonra stop ediyor diyor ya akıllı kart sıkıntıdır yada regülatör de sıkıntı vardır regülatörün giriş çıkış voltları aynı olmamalıdır aynı olursa sıkıntı yaratabilir ve daha büyük sorunlara yol açabilir
eee ee sayı saymasını bilmeyen bir civciv daha. konu hortlatmak sizlerin özel becerisi mi? 4 (dört) yıl önce cevap verseydin seni takdir ederdim ama şimdi sadece güzel en sıfatlar senin olsun ...

eee ee sayı saymasını bilmeyen bir civciv daha. konu hortlatmak sizlerin özel becerisi mi? 4 (dört) yıl önce cevap verseydin seni takdir ederdim ama şimdi sadece güzel en sıfatlar senin olsun ...
be amca sayı saymasınız bilmeyiz ama senden çok yaşadım hayatı erken gördüm zulüm :)

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri