Jenerötör ile besleme

Nakres88

Üye
Merhabalar 20 dairelik bir binanın daire içlerinde 1 lamba 1 piriz ve panjurlarına jeneratör den kısmı besleme yapacagım nasıl bir yol izlemem lazım bana yardımcı olabilirmisiniz iyi calışmalar...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhabalar 20 dairelik bir binanın daire içlerinde 1 lamba 1 piriz ve panjurlarına jeneratör den kısmı besleme yapacagım nasıl bir yol izlemem lazım bana yardımcı olabilirmisiniz iyi calışmalar...
1 lamba ve 1 priz tesisattan nasıl ayrı olarak jeneratörle beslenecek . Kesintilerde bunlardan fazlasını kullanmayın diye apartman sakinlerine uyarı verecekseniz hayatta tutmaz bu muhabbet .

Jeneratör çalışırken daireleri besleyebiliyorsa sadece daire içlerinde değişiklik yapmanız lazım.Buda transfer işlemine benzer bir pano kurmayı hat çekmeyi gerektirir ve güzelde bir masraf çıkarır.Bana gereksiz gibi geldi yinede siz bilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri