jenaratörde çalısan cihazlarda ciddi sıkıntılar yasıyorum

ugurbaglar

Üye
merhabalar elimizde dizel 380 portatif bir jenaratör var voltajlar tamamen normel görunuyo ama cihazların trafoları yanıyor yardımcı olursanız cok sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
380 volt mu demek oluyor bu
nerede kullanıyorlar 380 voltlukları, üç fazlı mı?

380 voltluk bu cihaz 4 bilgisayar 5 aydınlatma buzdolabında kullanılıyor ölçü aletiyle ölçtügümüzde faz notur arası 220 -215 gibi cıkıyor fazlar arasıda 375-380-385 aralarında oynuyor aydınlatmada da cok hızlı bir şekilde tıtreme oluyor
şimdiden teşekurler

Nötr ile ilgili bir sorun olabilir mi acaba.

cihaz yeni bir cihaz ölcüm yapmadık kendi yetkili servisi gelicek serviste telefonda sizin tesisatınızda problem var diyor ama normal sebekede herhangibi bir sıkıntımız yok cihaz kullanım şeklimizde pako şarter le kullanuyoruz 1-0-2 kutup ayırıcı firma nın soyleyisine göre jenaratörun cıkısına regilator koyun diyorlar bu bana biraz acyıp geldı burda sizlerle paylasmak ve danısmak istedim

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri