jenaratör motoru hava yaparmı ???

bazen arıza olmadık yerden çıkıyor değil mi?
Sorma usta. 3 gündür uğraşıyorum. Biara hızar motorum vardı 2 sene uğraşmıştim. Meğer benzinliymis ben mazotla debeleniyordum. Neyse ki bu çabuk bitti :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sen ne diyorsun ben bilgisayar kasasını tamir ettim neden çalışmıyor diye kafayı yiyiyordum , meğe psu deki on-of anahtarından açmamışım. trol teknesinde çalışırken bizim motor hava tüpü ile çalışırdı maşr motoru volanı çeviremezdi (büyük dizel makine) kompresör vanası motor girişinde çatlak vardı kaçırıyordu, sökmek için usta geldi, bir saatte sökemedi. anahtarı elime aldım 1 saniyede söktüm.kaynak yaptı göndermiş ben takayım diye ama bu seferde ben takamadım. geldi kendi taktı.

Sorma usta. 3 gündür uğraşıyorum. Biara hızar motorum vardı 2 sene uğraşmıştim. Meğer benzinliymis ben mazotla debeleniyordum. Neyse ki bu çabuk bitti :)
Elinize sağlık. Bu arada benzinli motorlarda hava yapma ilgimi çekti. Benzin deposunda hava olağandır ama motor bloguna kadar sorun çıkardığıni hiç duymadım. Olasılık var mı acaba?

Elinize sağlık. Bu arada benzinli motorlarda hava yapma ilgimi çekti. Benzin deposunda hava olağandır ama motor bloguna kadar sorun çıkardığıni hiç duymadım. Olasılık var mı acaba?
yakıt filtresine kadar benzin biterse çalışmaz, karbüratörlü araçlarda gaz pedalına basarak pompalarız sorun çözülür, yeni nesil arabalarda sanırım benzin otomatiği var.

Hortlatalim . Peki benzinli jeneratör hava yaparmi ? Buji sağlam karbüratör temizledim yenide bı makine naptiysam calismiyor. Resimde görüldüğü üzre ateslemede var
sorunu bulduğunuza sevindim

bir şey daha ekliyelim konuya bu tarz benzinli motorlar (benzine yağ karışmayan) 4 zamanlı motorların yağı az olduğu zaman çalıştığı yerde stop eder veya yüke girdiği zaman stop eder bunuda tecrübe ettim benzinli jeneratörle hemde su pompalarında
dip not olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri