iyi günler uydu cihazlarinda sifreli kanalları nasil izleriz

mustafa4_5

Üye
iyi günler uydu cihazlarinda sifreli kanalları nasil izleriz

Eğer böyle bir konu forumda yasak değilse anlatım yapabilirim. ancak hack crack konuları yasak diye biliyorum. Forum yöneticilerinden biri açıklık getirirse ona göre hareket ederim.

Parasını ödeyerek tabi ki.

Belki Türkiye'de satışı yapılmayan kanallar paketler yabancı yayınlar olabilir düşüncesindeyim. Ancak emin değilim.

Burada paylaşılan bazı yazıların öncelikle yazan kişinin sorumluluğunda olsada kısmende site sahibi ve / veya yönetimin de sorumlulukları vardır. TC kanunlarına aykırı herhangi bir içerik yazı metin v.s. yayınlanması yasaktır.

Bahsetmek istediğim sifreli olan kanallari acmak baska biyerde okumustum bilgiler vardi uydu modellerine gore sifre acma kodlari felan yazılmış dogrumudur varmi boyle birşey

Değerli arkadaşım istediğin şey zaruri bir ihtiyaç olsa anlarım, elimizden geldiğince yardımcı olmaya da çalışırız ama istediğin şey keyfi bir şey. Keyfin parası olmaz!. Ben en uygun yöntemi söyledim. Eğer kanal şifreli ise vardır bir sebebi. İllegal yöntemlere gerek var mı? İnsanların hakkına girmeye gerek var mı? Kanalın Türkiye de satışı olmasa bile izlememek, şifresini kırmamak gerekir. Şu üç günlük Dünya için değmez. Boş ver hiç illegal yolları arama bence böylesi daha hayırlı...

Ustam hic birzaman bos işlerle sebebsis seylerle ugrasmam burdaki actigim konudaki maksatim sadece olurmu olmazmi olursa nasil olur olmazsada olmaz denir biter konu kapanir tartismaya gerek yok bukadar

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri