istenilen internet sitesi açılamaz ise.....

ejder31

Üye
slm arkadaşlar özel sektörde Bakım onarım sorumlusu olarak görev yapmaktayım bi kaç hafta önce işletmedeki server e bi program yüklendi ve artık mp3, video , sosyal paylaşım siteleri gibi şeyleri pc den açamıyorum açmaya çalıştığımda ise

ilk pencereyi açtığımda ana sayfa olarak gözüken adres Untitled Page

diye bi site çıkıyor ve ekranda

The web access is restricted. Please contact with administrator.(Unrated)

diye bi yazı çıkıyor örneğin facebook u açmaya çalıştığımda ise

The web access is restricted. Please contact with administrator.(Social Networking)

yazıyor bunu nasıl eski haline getirebilirim
şimdiden çok teşekkür ederim...

İşyerinizin ağınızı kullanmayı bırakıp telefonunuzdan bağlanmaya başladığınızda bu sorun gidecektir.Artık şirketler çalışanlarının işyerlerinde facebook gibi sosyal paylaşım siteleri yada online oyunlara girmemeleri için firewall lar koyup bir şekilde hem serverlarını koruma altına alıyorlar hem çalışanlarının kendilerini daha fazla işe vermelerini sağlıyorlar.

Aynı sorunu kendim yaşamıştım çözüm için ultrasurf isimli programı yüklemiştim, internet explorer özgürce her sayfaya girebiliyordu. Msn için ebuddy.com adresini kullanıyordum. Yakalanmamanızı tavsiye ederim :)

benim son iş yerimde fortiguard diye engelleme sistemi vardı.
baya bi deneme yaptım ilk başlarda ama sistemi geçemedim :((
bu konuda bilgisi olan varmı ?

Aynı sorunu kendim yaşamıştım çözüm için ultrasurf isimli programı yüklemiştim, internet explorer özgürce her sayfaya girebiliyordu. Msn için ebuddy.com adresini kullanıyordum. Yakalanmamanızı tavsiye ederim :)

söylediğin şayleri bile açmıyor denedim :)))

çözüm telefondan internete girmek hemde başınız ağrımaz

hidemyass.com bu adres üzerinden girmeyi deniyebilirsin. Gerçi ultrasurf programıyla bile giremiyorsan bu şekilde girebileceğini hiç sanmıyorum.

https://www.facebook.com tek çare. Https oradaki s harfi security dir ve hiçbi engelleyici bunu engelleyemez. açtığın sayfadaki yazıyı hiç bi program okuyamaz ve hiçkimse engel olamaz. Gireceğiniz sitelere security portundan girerseniz güvenli bi şekilde dolaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com tek çare. Https oradaki s harfi security dir ve hiçbi engelleyici bunu engelleyemez. açtığın sayfadaki yazıyı hiç bi program okuyamaz ve hiçkimse engel olamaz. Gireceğiniz sitelere security portundan girerseniz güvenli bi şekilde dolaşabilirsiniz.

doğru söylüyorsun denedim oldu ama sadece ilk giriş sayfasına giriyor ve ardından yine

The web access is restricted. Please contact with administrator.(Social Networking)

yazıyor....

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri