Irak Erbil'e İş İçin Gidilir mi?

arkadaşlar su arıtım tesisini devreye almak için ırak erbile gideceğim ordaki durum nasıldır sizce. oraya gidiş için ne kadar para istemem gerekiyor. bu konuda fikrinize ihtiyacim var. şimdiden teşekkürler...

Valla arkadaşm suan gitmeni pek tavsiye etmem.. bende suan silopideyim Irak zaho ya yakın bir yerdeyim.. bana kalsa gitme.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

erbilde durum nasıl pekı olay varmı ordada.... bana erbilde bir olmadığı söyleniyor doğrumudur...

Erbilde şuan için bi olay yok. Ama ne olacağı hic belli olmaz. . Bu adamların nereden çıkacağı hic belli olmuyor. Ama sana tavsiyem şimdilik gitme derim.. ama yinede sen bilirsin ...

ben .silvana ERBILDE herhenki bir skinti yok otobusle istanbuldan 70 ile 100 dolar arasi diyarbakirdan erbile 30 dolar tehlike yok firma saglam ise.Ben suan ranyadayim SULEYMANIYE.

benim öğrenmek istediğim orda çalışmak için şirkeimden ne kadar para isteyim ... genede cevabınız için ttşkkür ederim...

Ama Orada ki durumu da sordun. Ikincisi talep edeceğin parayı şirket verirmi ?? Bu parayı şirket belirlemiyor mu ??

şirket belirliyorda az verirse gidip gitmemek benim elimde... gitmişkende ucuza gitmek istemem....

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri