Ip kamera ptz

OMERK.

Üye
Slm bu ip kameralar ayni wifide bagliyken internet hizini dusururmu ve kotayi yermi

Ekli dosyalar

• 919B7D7F-889E-4194-A4EF-9990FD86549C.jpeg
    919B7D7F-889E-4194-A4EF-9990FD86549C.jpeg
    353.1 KB · Görüntüleme: 13
Normal şekilde çok etki yapmaz anlamassin ama izlemek istedinde online görüntü kalitesine göre veri aktarımı oluyor.

Tamam cevap icin sagol

Ip kameranın internet üzerinden dışarıdan izlediğin zaman bağlı olduğu internet hattına yükleme yapar bu da internete bir nebze yük getirir burada kaç kameranın internet üzerinden görüntüleneceği önemlidir 1 kamera ile 10 tane kameranın yaratacağı yoğunluk bir olmaz

Ip kameranın internet üzerinden dışarıdan izlediğin zaman bağlı olduğu internet hattına yükleme yapar bu da internete bir nebze yük getirir burada kaç kameranın internet üzerinden görüntüleneceği önemlidir 1 kamera ile 10 tane kameranın yaratacağı yoğunluk bir olmaz
Hayir Ayni wifi bagliyken diye sordum

Kamera acik ve kapaliyken net hizinin 2 mbit yakin dustigunu gordum peki disardan baskasi kameraya girebilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
..bunun için şifreyi bilmesi lazım..

Hayir Ayni wifi bagliyken diye sordum

Kamera acik ve kapaliyken net hizinin 2 mbit yakin dustigunu gordum peki disardan baskasi kameraya girebilir mi
Kamera Wifi ye bağlıyken sizin ağınıza bir yoğunluk getirir bu yüzden ağınız yavaşlar eğer internet üzerinden izleniyorsa internet hızınıza da yük getireceği için oda yavaşlar bu yavaşlamanın miktarı ağa açtığınız kamera sayısı ve hangi çözünürlükte ağa aktarım yapmasını istemenizdir başkasının izleyabilmesi için sizin ıp numaranızı ve şifresini bilmesi gerekir

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri