ip kamera kurulum

bu kameraya ip den baglanamıyorum hiç bir belgesi de elimde yok bu kamera hakkında belge veya bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirmi acaba. analog çıkışı çalışıyor.

Merhaba öncelikle kameranın ip bulucu programına ihtiyacınız var ve anladığım kadarıyla programı elinizde yok. Üniversal bir ip bulma programını bilgisayarınıza kurun ve ağınızı tarattırın. Böylelikle kamera network özelliği çalışıyor ise program sayesinde kameranın ip adresini öğrenebilirsiniz. İp adresini tarayıcınıza yazdığınız zaman web arayüzü gelmesi gerekir. Gördüğüm kadarıyla kamera biraz eski bir model web arayüz desteği olmayabilir, yok ise kameranın izleme programına ihtiyacanız var.
İşiniz biraz zor bu tür ürünlerde mutlaka yazılımı elinizde olması gerekmektedir.

Aynen tarattım ama bulunmuyor. eski model olduğundan iş biraz sıkıntılı. Bende belki tanıyan elinde programı falan olan vardır diye konu açtım.

S.a. cevap değil ama. tecrübeniz vardır düşüncesiyle bi sorum olacak. bi ip kamera aldım bangooddan. wascam jw0009 . dün elime geçti. android telefonla çok güzel bağladım. başlangıçta çok iyiydi. 10 dk sonra ne olduysa telefon ekranında yukarı tuşuna basıyorum yukarı dönüyor aşağı tuşuna basıyorum yine yukarı dönüyor sonuna kadar dönüp kalıyor. aynı şekilde sadece sola dönüyor. sağa basınca da sola dönüyor. bilgisayardan bağlandım wascam programı ile yine aynısı oluyor. aşağı ve sağa hiç dönmüyor tuşa basınca ters yönde dönüyor. reset attım ayarları sıfırladım düzelmedi.ama ip kameralar reset atıp ilk güç verilince kendi kendine bütün eksenlerde döner onu çok güzel yapıyor. tuhaf bi sorun. nette de bulamadım.nasıl çözeceğimi bilginiz varsa paylaşabilir misiniz.

S.a. cevap değil ama. tecrübeniz vardır düşüncesiyle bi sorum olacak. bi ip kamera aldım bangooddan. wascam jw0009 . dün elime geçti. android telefonla çok güzel bağladım. başlangıçta çok iyiydi. 10 dk sonra ne olduysa telefon ekranında yukarı tuşuna basıyorum yukarı dönüyor aşağı tuşuna basıyorum yine yukarı dönüyor sonuna kadar dönüp kalıyor. aynı şekilde sadece sola dönüyor. sağa basınca da sola dönüyor. bilgisayardan bağlandım wascam programı ile yine aynısı oluyor. aşağı ve sağa hiç dönmüyor tuşa basınca ters yönde dönüyor. reset attım ayarları sıfırladım düzelmedi.ama ip kameralar reset atıp ilk güç verilince kendi kendine bütün eksenlerde döner onu çok güzel yapıyor. tuhaf bi sorun. nette de bulamadım.nasıl çözeceğimi bilginiz varsa paylaşabilir misiniz.
sanırım kamera ısınınca oluyor. hava deliklerinin açık kalmasına özen gösterdim düzeldi. normal bir durum değil belki ama bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. benzer sorunla karşılaşan arkadaşlar için de çözüm olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri