Invertör kartı

USTAM MERHABA ÇAMAŞIR MAKİNESİ AZ SU ALIP DURUYORDU. YAPILAN KONTROLDE İNVERTÖR KARTININ ARIZALI OLDUĞU PARÇANIN ALMAYADAN GELMESİ NEDENİYLE MAKİNEYİ GÖTÜRÜP SERVİSTE YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER. ANCAK BEN DAHA SONRA KARTIN TAMİR EDİLDİĞİNİ ÖĞRENDİM. KART GELDİĞİNDE KARTIN YERİNDE YANİ EVDE TAKMASI MÜMKÜN DEĞİLMİ YOKSA MAKİNEYİ GÖTÜRÜP KARTI TAMİR Mİ EDECEKLER Dİ,YE ŞÜPHELENDİM. BU KONU DA FİKİR VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM. SELAMLAR

Arızalı kartın tamiri mümkünse tamir edilir. Makina yi götürmeye gerek duyulmaz bence. Kazan değişecek olsa makina gider tabi. Kartı tamir mi etmişler sordunuz mu. Servis neden hamallık yapsın bilmiyorum ama belki çalışma sistemleri öyledir. Ben olsam kartı götürürüm sadece. Belki git gel yapmak istemediler test edip getirmek istemiş olabilirler.

servisçilere güven olmaz, kim bilir ne kadar masraf çıkaracaklar üstelik sağlam iyi parçaları sahteleriyle değiştiren servisçiler varmış

Eliniz tornavida tutuyorsa kartı söküp kendiniz götürün. Hatta özel serivise de değil iyi bir elektronikçiye götürün. Özel servislerin büyük çoğunluğu Sayın @teknikerrrr 'in dediği gibi sıkıntılı.

özel servisler bizim gibi kart tamiri yapan elektronikçilere getirirler

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri