inventor aktivasyon sorunu

4 yıllık solidworks kullanıcısıyım ama diğer programları da öğrenmek istiyorum bu bağlamda inventordan başladım

programı yükledim ama aktivasyon kodunu kabul ettiremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

(autocad de kullanabiliyorum onu da yükledim ama aynı aktivasyon sıkıntısını onda da yaşıyorum)

İllegal paylasimlar bu forumda da yasak!

derin web'in 3. katmanında bulabilirsin.

eheh :D ruhi çenet videolarından öğrendim 3 5 birşey :D

Merhaba.
Autodesk'in birçok programı bireysel kullanıcılara bir senelik ücretsiz bir biçimde kullanılabiliyor. Bunun için bir autodesk hesabı açmanız gerek, ardından bu hesap üzerinden kullanabileceğiniz ücretsiz yazılımları liste halinde görebilirsiniz. Autocad, invertor, fusion 360 ve eagle bu şekilde ücretsiz bir biçimde 1 sene süre ile kullanabileceğiniz programlar. Eğer enjeksiyon kalıp veya sheet metal kalıp tasarımı gibi konular ile uğraşmayacaksanız fusion 360'ı tavsiye ederim, kullanımı ve modülleri invertor ile tamamen aynı. Menü barları falan tabi ki farklı yerlerde fakat komutlar aynı. CAM, CAD ve CAE modülleri aynı öğrenmek için kullanabilirsiniz fakat kalıp tasarımı, redüktör tasarımı vs yada ileri seviye işler için hem kütüphanesi hem de bu işlere yönelik modüllerinden dolayı invertor kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
İyi günler.

not: bu arada eğer öğrenci iseniz edu uzantılı bir posta adresi ile üyelik alırsanız bu programları 3 sene ücretsiz kullanabiliyormuşsunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri