inventer yardım

ugurcocuk

Üye
kardeşlerim merhabalar. ben inverter almak istiyorum ama pek bilgi sahibi değilim. kullanma amacım evde elektrikler gittiği zaman lambaları yakmak, laptop ve modem i çalıştırmak olacak. pikniğe gittiğim zamanlarda ise ufak bir tv ve dvd player veya atari gibi birşey çalıştıracam. bana nasıl birşey önerirsiniz? ve nasıl bir akü ?

şimdiden teşekkürler

kardeşim allah razı olsun çok güzel bir ürün ama 400 usd + kdv çok pahalıya gelir 1000 tl yi geçer sanırsam bu inverter ve akü işi daha ucuza gelecek

kardeşim allah razı olsun çok güzel bir ürün ama 400 usd + kdv çok pahalıya gelir 1000 tl yi geçer sanırsam bu inverter ve akü işi daha ucuza gelecek

Mümkün değil :) sadece inverter fiyatlarına bak yeter anlarsın ne demek istediğimi(Kare dalga üreten ucuz inverterlere bakmada işini görmez).

http://urun.gittigidiyor.com/bilgis...nv1220c-2000w-dc12v-ac230v-inverter-132470813

Hani bunun aküsü, hani akü şarj devresi, hani koruması sadece inverter 900TL

Son düzenleme:
Kullanacağınız maksimum güce göre inverteri çalışma süresine göre de bataryayı seçersiniz. Otomobiliniz var ise çakmaktan çalışan inverterlerden bir tane alın piknikte işinizi görür. Evde ise 1000 lik bir ups + 60amper(saat)lik akü sorunu çözer.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri