Inkjet kodlama

foli

Üye
Selam arkadaslar, inkjet kodlama cihazina (paketlere otomatik tarih atan) ihtiyacim var. Tavsiye edebileceginiz marka var mi? Yada sitede ilgilenen arkadaslar varsada iyi olur.
Ozellikle kartuslu olursa iyi olur.

Kartuş lu modelleri bütçe olarak uygundur, arıza Bakım maliyeti düşüktür. Lakin kullanım alanı kısıtlıdır. Sadece tarih, satır vs. sayısı azdır. Düz yüzeyli alan da tavsiye ederim. Uzakdoğu veya Avrupa modelleri vardır. 1000-3000 euro gibi fiyatları vardır. Profesyonel düşünüyorsanız önermem. Nasıl bir yüzeye neler yazdırmak istiyorsunuz? Satır sayısı logo, barkod vs biraz daha bilgi paylaşır mısınız. Duruma göre daha az maliyetle ribon lu kullanabilirsiniz.

1, 4 ve 5 kg un paketlerine kullanilacak.
2 satirli olmasi yeterli. Logo yok.
1.satirinda son tuketim tarihi, 2.satirinda ise parti no olsa yeterli.

Dolum öncesi manuel yaparsanız ribon lu sistem daha ekonomik olur. Adet, saat kapasitesi nedir

Makinede cekiliyor, diger makineden yapistirip banttan gecerken ustunden tarih atacak normal calisiyor. Adet saat kapasitesini tam anlayamadim.

Paket dolu iken tarih atacak otomatik. Manuel ugrastirir sanirim hocam. Diger makinede answer u2 marka var onun gibi birsey olucak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Logopak ve Markem Image marka cihazlar var. Ama fiyatlarını bilmiyorum

Zanasi ve Linx marka iki kodllama ile çalışıyorum her ikisi de
mürekkepli iki side bozuk iken videojet iki gün kullandık bu kodlama kartuşluydu

Son düzenleme:
Kartuslu lazim banada bakiyim ona.
Dropjet buldum birde yerli mali imis. Kullanan bilen var mi aramizda?

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri