Inkjet kodlama

Merhaba,

adım Tamer Gültekin, kartuşlu veya diğer her türlü kodlama/etiketleme ihtiyaçlarınız için beni arayabilirsiniz. Numaram 0 532 6274064. www.alize.com.tr

Bu arada etiketleme sistemleri dışında yerli kodlama cihazı mevcut değildir. Kartuşlu cihazların çoğu da Çin malıdır yerlisi yoktur.

İyi günler

Tamer bey, ithal ürünler kadar gelişmiş olmasa da yerli olarak üretilen kartuşlu model inkjet var. Bilginize. Örneğin şu an için karekod yapamıyor. 4 satır 32 karakter yazabiliyor.

Merak ettim doğrusu, ürün linkini verebilirseniz ben de öğrenmiş olurum.

Temin edilmistir arkadaslar ilginize tesekkur ederim.

Temin edilmistir arkadaslar ilginize tesekkur ederim.

Bir müddet kullandıktan sonra temin ettiğiniz ürün hakkında iyi kötü yorum yapmanız mümkün mü? Tabi marka ve modelini vererek?

Sagolun

Sagolun

Bir müddet kullandıktan sonra temin ettiğiniz ürün hakkında iyi kötü yorum yapmanız mümkün mü? Tabi marka ve modelini vererek?

Kurulum yapildi. Devreye alinmadi onumuzdeki gunlerde alinacak. Kullaninca yorumu yaparim. Dropjet tjet 300 modeli turk mali. Fiyatida uygun. Tak calistir sistemi ve cok basit ayarlamasi. Bakim onarim temizlik derdi yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaklasik 10 aydir kullaniliyor cihaz.
Cihaz iyi bir sorun cikarmadi. Teknik destekleri cok iyi ve yardimci olmak icin ellerinden gelenleri yapiyorlar. Kullanici hatasindan servise gonderildiginde bile ucret talep etmediler.

2. Cihaz da yeni alindi kuruldu suan.

Siz neler yaptiniz ustam bu calismalarda?
Yaklasik 10 aydir kullaniliyor cihaz.
Cihaz iyi bir sorun cikarmadi. Teknik destekleri cok iyi ve yardimci olmak icin ellerinden gelenleri yapiyorlar. Kullanici hatasindan servise gonderildiginde bile ucret talep etmediler.

2. Cihaz da yeni alindi kuruldu suan.

Siz neler yaptiniz ustam bu calismalarda?
Sagol

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri