ingilizce çeviri prog. olan varmı?

arkadaşlar bildiğiniz gibi elektrikte çoğu terimler hep ingilizce
bu yuzden sizden ricam birtane çeviri programı olan varsa yayınlayabilirmi gerçekten lazım
bende pro çeviri var ama demosu kısıtlamalı

Babylon kur tıkla kelimenin üstüne çevirsin.Online isen cümle çevirsin.
Sametran bul- kur kopyala yapıştır çevirsin,en isabetli çeviri...
Windows live search artık almanca ingilizce fransızca doğrudan diğerlerini systran kullanarak çeviriyor,babelfish ve google traslatöre rakip olarak...

"Çevirmen" de fena değildir.Büyük oranda yardımcı olur.

bence babylon iyi bir fikir
çünkü sözlük ekleme  olabiliyor mühendislik bilimsel ve elektronik ayrıca bilişim sözlüğü eklerseniz
işinizi görecektir programı program paylaşım bölümünden bulabilirsiniz
bahsettiğim sözlükleri bulamazsanız yardımcı olurum
kolay gelsin ;)

ne ıcın kulanacksın sımdı eger uzun seyler cevıreceksen same demo var tok ben cevırırım kelımenın anlamını soylesın dıyorsan da babylon gıbısı yok ama ona sozluk eklemeyı unutma olur mu ıcıde hıc sozluk olmaz ona ıntenetten sozluk aklersın babylona

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilginiz için
cümle çevirisi için kullanacam
bir babylon'u deneyeyim şimdilik inş. iyidir

kalfaaa ' Alıntı:
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilginiz için
cümle çevirisi için kullanacam
bir babylon'u deneyeyim şimdilik inş. iyidir
bildiğim kadarıyla babylon cümle çevirmiyor ama yan yana birden fazla kelime yazarsanız da
bu kelimeleri ayrı ayrı çeviriyo galiba

Kelime çevirisi istiyorsan MSN SüperSözlük kullanabilirsin. MSN messenger'da arkadaş listene ekleyerek kullanıyorsun. İngilizce de dahil Türkçe'den başka dillere ve başka dillerden Türkçe'ye çeviri yapıyor. Ücretsiz

Benim de çeviri ile ilgili sorunlarım vardı. Bu başlık benim de işime yaradı. Ben googledan arama yapıyordum. Bu başlık karşıma çıktı. Güzel bir konu olmuş.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri