Inform marka kesintisiz güç kaynağı 3 kva sd1103 arızalı

hasanakdi

Üye
Elimde inform marka kesintisiz güç kaynagı var. Cihazın aküleri bitikdi ölçtüm ve yenileriyle degiştirdim. Anca söyle bir sıkıntısı var Cihaz şebekeden Çalısıyor ama akü sigortasını kaldırdıgım anda cihaz kendini kapatıyor. INVFLR DCFL ve OUTFLR İki Tane hata verıyor Yardımcı Olurmusunuz Lütfen Beklıyorum.

Kesintisiz güç kaynagı arızasından anlayan yokmu Kontrol etmedigim biyeri kalmadı cihazın ama arızasını gideremedim daha her türlü görüş ve öneriye acıgım. Bilgilerinizden faydalanmak ıstıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar hasan bey

Ben UPS konusunda çok tecrübeli değilim fakat çalışma yapısına göre bir kaç şey söyleyebilirim. Değiştirdiğiniz aküler dc olarak şarj olur. Eski akülerle arasında farklılık olabilir. Yani aküler dc olarak fazla amper çekiyor olabilir. Aküleri + ve - uçlarını doğru bağlamanız gerekli. Bunlarda yanlış bağlanmışsa problem olur.

Umarım probleminiz çözülür.

ınform servisleri var onlarla görüşebilirsin

söylediğiniz hataları yüktemi veriyor boşta çalıştırırkenmi belki upsde birşey yoktur hatta vardır doğal olarakta ups i etkiler eğer yükte bu hataları veriyorsa bide boşta deneyin

Elimde inform marka kesintisiz güç kaynagı var. Cihazın aküleri bitikdi ölçtüm ve yenileriyle degiştirdim. Anca söyle bir sıkıntısı var Cihaz şebekeden Çalısıyor ama akü sigortasını kaldırdıgım anda cihaz kendini kapatıyor. INVFLR DCFL ve OUTFLR İki Tane hata verıyor Yardımcı Olurmusunuz Lütfen Beklıyorum.

cihazı şebekede çalıştırırken menulerinde aku gerilimi görebeliiceğin bir sekmesinin olması gerek burayı kontrol et.. Ayrıca alarm history gibi yine bir sekmesinin olması gerek.. Birde bu tür cihazlarda türkçe menude oluyor..Dil kısmını türkçeye alıp verdiği hatayı bize yazabilirsen daha çok yardımcı olmaya çalışırız.Ayrıca 2hata birinciden kaynaklanıyor akulerin şarj olmasını bekleyip tekrar dene bence...

bir soru sorcam bende iki üç adet 360 watt lık 600 watlık kesintisiz güç kaynağı var bunları birleştirip 1000 wattlık bir güç alablirmiyim yani 1000 watlık bir motoru nasıl çalıştıracam bunları birleştirebilirimiyim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri