Inform compact 3000va anakart patlaması kronik arıza

aynen hepsini bi elden geçireceğim. 2500 tl lik cihazı geri getirmek güzel oldu yinede parçalarada masraf etmedim biraz bedavaya oldu bu iş :)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
iyi akşamlar
en azından sıfırlanmış oldu parçalar ve kendiniz yaptıgınız için ne değişim yapılıp ne oldugunu biliyorsunuz.
inşallah uzun süre sizi üzmeden çalışır

irfb4610 lar orijinal gibi görünmüyor. düşük kalite uzakdoğu üretimi olabilir.
merhaba kusura bakmayın mesajınızı farketmedim banada mosfetler biraz dandik gibi geldi. Tam orjinal link verebilirseniz en azından bidahaki arızada ordan temin edebilirim
iyi akşamlar
en azından sıfırlanmış oldu parçalar ve kendiniz yaptıgınız için ne değişim yapılıp ne olduğunu biliyorsunuz.
inşallah uzun süre sizi üzmeden çalışır

aynen bi temizlik görmüş oldu hemde kendim yaptığım için nerde ne var biliyorum. Güzel temennilerin için tşk ederim.

iyi günler
ürün incelemesine burdan baka bilirsiniz. Malasef sahtecilik her yerde var

https://320volt.com/taklit-sahte-elektronik-komponentler/

Metni okudum komple yazan arkadaş gerçekten detaylı bir şekilde anlatmış. Büyük firmalar bunlardan yüksek adet kullanınca mutlaka kar ediyordur. Yalnız hayati önem taşıyan besleme gibi bi yerde bu mofsetleri kullanması çok yanlış. Inform gibi bi marka bunu yapmamalı. İnanın patlama anında evde olmasaydım yangın çıkacaktı insan hayatı bu kadar değersiz olmalı. Upsler her ne kadar güvenli cihazlar olsa da içlerinde akü bulundurduğu için bi o kadar da tehlikeli cihazlar. Herhangi bir yangın durumunda Allah muhafaza patlama bile yaşanabilirdi. Tabi informla görüşülsede bu durumu kabul edeceğini düşünmüyorum. Ama elimizde 3 tane aynı mofserleri yanan cihaz var buda bu seride ciddi sıkıntılar olduğunu gösterir. Eğer aynı ürünü kullanan arkadaşlar varsa bu cihazlarını kontrol etmelerini öneririm. Eğer kendileri yapamıyorsa bilen bir kişiye göstermeleri gerekir. Ben yedek parça olarak yine aynı mofsetleri kullandım. Ama bunları termal macun ve kendi yapacağım fan sistemiyle soğutarak destekleyeceğim. Umarım bu bilgiler kullanan diğer arkadaşlarada yardımcı olur.

Bu satıcılardan peryodik sipariş veren firmalar var. Tanıdığınız varsa listelerine ekletin.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri