imzamdada bahsettığım gıbı burada palavra sıkmak gırıla gıdıyor iş ıcraata gelınce tek kelıme yazan yok bence bu çok yanlış madem ılgın alakan yok neden yazar ortaya çıkarsın hayvan kaşağı makinesının kontrol kartı gerçekten ihtıyacın varsa yaz fiyat al özellik al numune yaptır işi yapıyorsan ama kontrolkalemınde iş olsun laf olsun dıye yazıyorsan bu iş değıl bayram öncesı gazıantepten bir muşterı aradı benden uretımını yaptığım cihazdan ıstedı tamam olur dedım ama adam 200 adet para peşin:) guzel teklıf fiyatta ciddi indırım yaptım numune istedı tamam dedım:)test emem gerek haklı bana hesap numarımı vermemı ıstedı verdım hesabına indırımlı fıyattan numune için havale yapıyorum dedı :)bende indirimli fiyattan olmaz cihazın parekende fiyatından havale yaparsın ılerde numune yerıne bir adet hedıye gonderırım beğenmezsen numuneyı gerı gonderırsın paranı ıade ederım dedım:) meğer adama bir adet lazımmış boyle uyanıklarda var burada arkadaşlar darılıp gucenmesın :)bayram gunu :)fikir olarak yazabılır ama belırtmesı lazım ben elektronik uzerıne arge- veya tasarımcıyım fikirlere açığım mantıklı fikir olunca inanır araştırırım bu bahsettığım konuda inandım araştırdım piyasada yok değıl istemedığın kadar hem fiyat olarakta çok uygun ama bu cihaz ihtıyaçsa kullanıcı özellık istıyorsa daha ıyısı daha mukemmelı yapılmalı mesela bir örnek vereyım hiz kontrolu veya robot kol hayvanın bellı kısımlarına donebılme gıbı özellıkler eklenebılır herkese ıyı bayramlar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
alarmko isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için alarmko isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.

Sayın Tekin 126
Size bu öneriyi ben getirdim. Öneri getirirken de bu ürünü sizden alacağım demedim. siz daha ürünü imalat etmeden (
kaşağı makınesı kartı okadar ahım şahım bişey değıl burada bır çiftlikte gıdıp baktım bir adet 0.35 watt reduktorlu motor var onu kontrol eden kart kontaktor vs gerek yok bır adette sensor var o kadar ) Başka bölümde bu cevabı yazdınız.
Siz bir sensörle kartsız rölesiz çalıştırıyorsanız diyecek bir şey yok fiyatını yazarsınız uygunsa alınır test edilir.
Siz ineği sağmak sütü temiz olmayan bir kaba koymak bozulursa bozulsun düşüncesi yaratıyorsunuz.

Siz sadece kartı imal edip satayım diyorsunuz bende kartı alıp kullanayım diyorum. peki makine arıza yapınca gelip sizmi tamir edeceksiniz yoksa benmi tamir edeceğim. adam telefon edip arızalı makina için ağza alınmayacak sözleri sizemi söyleyecek yoksa bizemi söyleyecek. Önce ürünü imal et test et ettir ondan sonra söz sahibi ol.
Afyonlu firma aşağı yukarı 15 yıldır bu tip işlerle uğraşıyor hala yeni ürünler geliştiriyor onun çihazı için verdiğiniz cevap (
boşver telefonlu kumandayı onun alası var incelemeye gerek yok kaşağı makınasının çalışma prensıbı hakkında fıkır ver sen sayın amasyalı telefonlu kumanda artık bitti afyondakı vatandaşi bılıyorum yarın afyona 5 adet gsm modullu kumanda gonderıyorum millet artık telefonla kumandada kalite arıyor kaşaği makinesının çalışma prensıbı hakkında bilgi ver onu yapalım piyasası varsa yoksa gerçı uğraşmaya gerek yok )
Biz sizi bekleyecek halimiz yok birkaç firmadan numune bazında ürünler aldık test edip bakacağız ona göre karar vereceğiz.

Biz çok iş yeri ile çalıştığımız için bu iş yerlerinde çalışanlardan edindiğimiz kadar herşeyi çok bilen kendini önde göstermeye çalışanların aslında hiç bir şey bilmedikleri bildikleri bir kaç konunun arkasına sığınarak palavra attıklarını gördüğümüzden narsislik özelliği taşıdıklarını düşünerek genelde bu insanlardan uzak dururuz.

Son düzenleme:
pardon senın buradakı yorumunu gormedım konu başlatan kişiyi muhatap alarak soyledım senınde yorumun varmış ınan gormedım gormuş olsaydımda özür dilerım sizin için yazmazdım lutfen darılmayın ihtiyacı olacaklara benım mesajım sizin bu konuda bence ıhtıyacınız yok kullanıcı olabılırsınız belkı hayırlı bayramlar afyonlu fırmaya gelınce ben o fırmayı tanımam bilmem yazdığımdada afyonlu fırma lehınde veya aleyhınde bır mana yok yazdığımda boşver telefonlu kumandayı derken konu saptırılmaması için oyle dedım telefonlu kumanda gsm kumanda bendede var niye afyonluyu rakip alayımkı afyondada benım muşterılerım var onları gucendırmem:)

alarmko isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için alarmko isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.

Sayın Tekin 126
Size bu öneriyi ben getirdim. Öneri getirirken de bu ürünü sizden alacağım demedim. siz daha ürünü imalat etmeden (
kaşağı makınesı kartı okadar ahım şahım bişey değıl burada bır çiftlikte gıdıp baktım bir adet 0.35 watt reduktorlu motor var onu kontrol eden kart kontaktor vs gerek yok bır adette sensor var o kadar ) Başka bölümde bu cevabı yazdınız.
Siz bir sensörle kartsız rölesiz çalıştırıyorsanız diyecek bir şey yok fiyatını yazarsınız uygunsa alınır test edilir.
Siz ineği sağmak sütü temiz olmayan bir kaba koymak bozulursa bozulsun düşüncesi yaratıyorsunuz.

Siz sadece kartı imal edip satayım diyorsunuz bende kartı alıp kullanayım diyorum. peki makine arıza yapınca gelip sizmi tamir edeceksiniz yoksa benmi tamir edeceğim. adam telefon edip arızalı makina için ağza alınmayacak sözleri sizemi söyleyecek yoksa bizemi söyleyecek. Önce ürünü imal et test et ettir ondan sonra söz sahibi ol.
Afyonlu firma aşağı yukarı 15 yıldır bu tip işlerle uğraşıyor hala yeni ürünler geliştiriyor onun çihazı için verdiğiniz cevap (
boşver telefonlu kumandayı onun alası var incelemeye gerek yok kaşağı makınasının çalışma prensıbı hakkında fıkır ver sen sayın amasyalı telefonlu kumanda artık bitti afyondakı vatandaşi bılıyorum yarın afyona 5 adet gsm modullu kumanda gonderıyorum millet artık telefonla kumandada kalite arıyor kaşaği makinesının çalışma prensıbı hakkında bilgi ver onu yapalım piyasası varsa yoksa gerçı uğraşmaya gerek yok )
Biz sizi bekleyecek halimiz yok birkaç firmadan numune bazında ürünler aldık test edip bakacağız ona göre karar vereceğiz.

Biz çok iş yeri ile çalıştığımız için bu iş yerlerinde çalışanlardan edindiğimiz kadar herşeyi çok bilen kendini önde göstermeye çalışanların aslında hiç bir şey bilmedikleri bildikleri bir kaç konunun arkasına sığınarak palavra attıklarını gördüğümüzden narsislik özelliği taşıdıklarını düşünerek genelde bu insanlardan uzak dururuz.

Ahmet Bey,
Bu konudaki ihtiyacınız halen devam ediyor mu?Bu konuda yardımcı olabiliriz.

merhaba benim ihtiyacım oldu bu inek kaşıma fırçasında ki sürücü kartına ihtiyacım var
bana yardımcı olursanız sevinirim tel: 0541 515 88 08
inek kaşıma fırcalarında kullanılan sürücü kart
inek kaşıma fırcalarında kullanılan sürücü kart

merhaba,kasıma fırca kartından hala ihtiyacınız var ise yardımcı olabiliriz.

linkinte GMTCNT Micno serisi invertör ile bu işin nasıl yapıldığı anlatılmış. İstenilen bu ise bu çözüm standart bir ürünle yapıldığı için çok daha kullanışlıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri