Ileride robotik araç için ilk adim

Merhaba. Bir bisikletim var. Bunu 3 tekere ileride çevirmek ve Avrupa turuna çıkmak istiyorum.
1. Konu bisiklet şu Anda elektrikle çalışır durumda.
Motor 500 w 24 v dc. Akü 24 v 16 ah lityum batarya.
Ben bu bisikletle toplam 600 km. Tek sarjlada 50 km sadece elektrikle gittim. Şimdi buna solar panel bağlamak istiyorum.
Detay hesapları ve ileride 3 tekerlekli araca döndürmek için fikir paylaşacak arkadaslara ihtiyacım var.

Saygılar.

Hesaba gerek yok, koyabildiğin en büyük güneş panelini koyacaksın, işlem bitmiştir

Merhaba. Bir bisikletim var. Bunu 3 tekere ileride çevirmek ve Avrupa turuna çıkmak istiyorum.
1. Konu bisiklet şu Anda elektrikle çalışır durumda.
Motor 500 w 24 v dc. Akü 24 v 16 ah lityum batarya.
Ben bu bisikletle toplam 600 km. Tek sarjlada 50 km sadece elektrikle gittim. Şimdi buna solar panel bağlamak istiyorum.
Detay hesapları ve ileride 3 tekerlekli araca döndürmek için fikir paylaşacak arkadaslara ihtiyacım var.

Saygılar.
Bisikletin izin şarj aletinin gücüne göre yanı watt ına göre güneş paneli alıp bisiklete monte etmelisiniz ancak bisiklet ın motoru hem sizi hemde güneş panelini taşımaya bilir!

Paneli hücre hücre kendiniz oluşturacaksınız . Böylece ağırlık problem olmaz. Proje araçlarda böyle yapılıyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri