Ikinci depolama alani

Merhabalar,
Yardim istedigim konu şu: dvr cihazimin calinma olasiligi nedeniyle kamera kayitlarini ayrica ikinci bir harddiske veya bilgisayara kaydetmej istiyorum. Yani tum kayitlar anlik olarak 2 depolama alanina kaydedilecek ve mumkunse iki depolama da bir birine yakin olmayacak(calinma riskine karşı). Bunun için ihtiyacim olan nelerdir? Ya da bu mümkün mü?
Teşekkürler

dvr cihazınızın özelliği varsa internet üzerinden .

Senin o bağ evinde ne kadar süre kalmana bağlı. Nasıl dersen sadece gecelerimi yoksun? İnternet olmadığını söylüyorsun o zaman ikinci bir bilgisayar veya kayıt cihazı koyman gerekecek onuda arasan bulamıyacağın bir yerde muhafaza etmen gerekir.

dvr cihazınız markası ? ve fotosu ( bağlantıları ) ?

bu herhalde foto dvr
bu işten anlamam
rj 45 bağlantı ile aktarma yapılabilir ara birim ister !!!

st02062.jpg

İnternet yoksa görüntüler internet üzerinden aktarılıp kaydedilmiyorsa o iş güvenlik olmaktan çıkar. Hırsız gelir cihazı da pc'yi de alır götürür.

İnternet yoksa görüntüler internet üzerinden aktarılıp kaydedilmiyorsa o iş güvenlik olmaktan çıkar. Hırsız gelir cihazı da pc'yi de alır götürür.
Sorun da tam olarak bu zaten. Bu yüzden gizli bir yere bilgisayar koyacağım ama nasıl ayarlayacağım ve ne lazım bilemiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri