Iki cihazı birbirine entegre etmek istiyorum.

cgryldz35

Üye
Bir cihazım var. Zaman ayarı girip çalışma sağlıyorum. 2 tane de pompam bulunuyor. Eş yaşlanmalı çalışmasını sağlıyorum. zaman saati girip çalıştırdığım cihazımdan bir kontak ucu alıp birinci pompamı çalıştırmayı düşünüyorum. Ancak öyle bir sistem yapmayı düşünüyorum ki diğer pompamı da istediğimde çalıştırmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bir cihazım var. Zaman ayarı girip çalışma sağlıyorum. 2 tane de pompam bulunuyor. Eş yaşlanmalı çalışmasını sağlıyorum. zaman saati girip çalıştırdığım cihazımdan bir kontak ucu alıp birinci pompamı çalıştırmayı düşünüyorum. Ancak öyle bir sistem yapmayı düşünüyorum ki diğer pompamı da istediğimde çalıştırmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim
Soruyu anlayamadım. İstediğim zaman çalıştırmak istiyorum derken neyi kastediyorsun. Birinci pompa çalışırken mi istediğin zaman çalıştırmak istiyorsun?

her iki pompa için auto ve manuel seçecek şekilde devreni kurarsan yapabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,174
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri