IC muadili veya temini

tahir8707

Üye
uPA1602 ihtiyacım var temin edemiyorum . muadili bulabileceğim bi site bulamadım . kendisi yada muadili bulabilir miyim . iyi çalışmalar.

smd ise üzerinde sadece a1602 yazıyor sanırım. ayrıca uln 2003 ve uln 2803 serisi ile bir karşılaştırın gerekirse entegreyi bulamazsanız modifikasyon yapın derim nacizhane...kolay gelsin.

Bu entegre mosfet transistor dizisi.

Entegreyi nerede kullandiginizi acarsaniz belki yardimci olabiliriz.

Benzer bir transistor dizisi uln2003 kullanmistim. Yapi olarak benzer bir urun. Biraz arastirilirsa belki benzer bir urun bulunabilir.

smd ise üzerinde sadece a1602 yazıyor sanırım. ayrıca uln 2003 ve uln 2803 serisi ile bir karşılaştırın gerekirse entegreyi bulamazsanız modifikasyon yapın derim nacizhane...kolay gelsin.
Teşekkür ederim . Evet yazdıklarınız işimi görecek gibi

Bu entegre mosfet transistor dizisi.

Entegreyi nerede kullandiginizi acarsaniz belki yardimci olabiliriz.

Benzer bir transistor dizisi uln2003 kullanmistim. Yapi olarak benzer bir urun. Biraz arastirilirsa belki benzer bir urun bulunabilir.
Mosfet modül süren IR2110 lar bu da onları sürüyor.uln 2003 darlington dizisi ama işimi görecek gibi inceliyorum siz ne dersiniz . Teşekkür ederim

Sayin suleyman ozkan arkadasimizla ayni anda yazmisiz.

Datasheetlerine bakmadim ama mosfetlerle transistorlerin tipi uyuyorsa mesela mosfet n kanal ve transistorde npn ise ornek veriyorum çalışacaktır buyuk ihtimal.

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri