I.C.U. (IC 908 ) h.264 dvr kayıt cihazında ses kayıt problemi

Merhaba, forumu dolaştım biraz ancak aynı konuya rastalayamadım. Benim I.C.U. (IC 908 ) h.264 dvr kayıt cihazım var, 8 kanal görüntü 1 kanal ses özellikli. Görüntü ve sesi alabiliyorum ancak kayıt seyrederken ses yok, konfigürasyonda mı bir hata yapıyorum. Acil yardım lütfen

cihazın kayıt ayarlarında Ses i etkınleştir

Network üzerinden izliyorsan Arayüzünde Ses simgesini etkin hale getır

teşekkür ederim denedim ama olmadı, sadece encode ayarında ses ile ilgili bölüm var onları etkin hale getirdim olmuyor

Son düzenleme:
encode deyince hatırladım Arayüzünü :):):)

Encode bölümünde Toplamda 4 adet Check edilmesi gereken kutucuklar vardır onları işaretle

Sonrasında Localde sesi alabılıyormusun onu test et internet üzerinden ses almak istıyorsan bır kac tane port acman gerekıyor dılersen onuda uzakmasaustu ıle hallderız

Evet "Encode" bölümünde 4 adet check kutucuğu var, onları da etkin hale getirmiştim baştan beri, localde sesleri duyabiliyorum yani canlı olarak sesleri networktan duyabiliyorum ancak kaydedilmiş dosyaları kayıttan izlediğimde ses yok problemim buydu zaten. Şimdi ne yapmam lazım?

Kayıt izlerken ekrana Sağ tıkla Ses i seç Ses gelir

...rica...

Merhabalar kolay gelsin
Şuan icu 908 h264 8 kanal dvr cihazı sahibiyim. Cihaza bilgisayardan yerel ağ ve ip adresi ile de heryerden bağlanarak izleyebiliyorum; fakat, cep telefonum (iphone 4) ile birçok program denememe rağmen bağlanıp izleyemiyorum. Modemden portları açtım ama bağlanamadım. Bu konu hakkında yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar.

Merhabalar kolay gelsin
Şuan icu 908 h264 8 kanal dvr cihazı sahibiyim. Cihaza bilgisayardan yerel ağ ve ip adresi ile de heryerden bağlanarak izleyebiliyorum; fakat, cep telefonum (iphone 4) ile birçok program denememe rağmen bağlanıp izleyemiyorum. Modemden portları açtım ama bağlanamadım. Bu konu hakkında yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar.

Cihazın Arayüzünde Encode Sekmesine gir Orda 4 Adet Checkbox kutucuğu vardır hepsını işaretle bağlanacaksın
Bununla beraber Şu olabilir Cihazın mobil port kullanıyor olabilir Mobil portu öğrenip onunda portunu aç ve telefonda port bölümüne mobil portu yaz

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri