işyeri sigortası ve alarm sistemleri

aponal

Üye
son günlerde nerdeyse sigorta yaptırmayan iş yeri kalmadı etrafımda

iş yerlerini sigorta yaptıran kişiler nerdeyse alarm taktırtıklarına pişmanlar

bı kac soyulan iş yerleri sigorta tarafından karşılandı

kafama takılanlar

sigortallı bi iş yeri 2 yada 3 kez soyulduğunda sigorta tarafından masrafları karşılanıyomu

alarmlı bi iş yeriyle alarm olmayan işyeri sigortası arasında fark varmı

alarm taktırmak için gelen kişiler biz pirim düşşün diye alarm taktırıyoruz ucuz bişey yokmu alarm var diyelim gibisinden şeylerle karşılaşıyorum ( sigorta sektöründe alarm cihazının bi tanımı yokmu )

kısaca

alarmın artıları ve eksileri sigorta sisteminin artıları ve eksileri nelerdir

mesela

adam sigortam var diyor alarma gerek yok diyor onu alarm taktırmaya nası ikna edersiniz

sigorta sisteminin - diyelim faturalı mal göstermek zorundasın

son günlerde nerdeyse sigorta yaptırmayan iş yeri kalmadı etrafımda

iş yerlerini sigorta yaptıran kişiler nerdeyse alarm taktırtıklarına pişmanlar

bı kac soyulan iş yerleri sigorta tarafından karşılandı

kafama takılanlar

sigortallı bi iş yeri 2 yada 3 kez soyulduğunda sigorta tarafından masrafları karşılanıyomu

alarmlı bi iş yeriyle alarm olmayan işyeri sigortası arasında fark varmı

alarm taktırmak için gelen kişiler biz pirim düşşün diye alarm taktırıyoruz ucuz bişey yokmu alarm var diyelim gibisinden şeylerle karşılaşıyorum ( sigorta sektöründe alarm cihazının bi tanımı yokmu )

kısaca

alarmın artıları ve eksileri sigorta sisteminin artıları ve eksileri nelerdir

mesela

adam sigortam var diyor alarma gerek yok diyor onu alarm taktırmaya nası ikna edersiniz

sigorta sisteminin - diyelim faturalı mal göstermek zorundasın

:D merhaba alarm taktırıcak ıs yerı ben olsaydım benı soyle ıkna edebılrdın.
1 yapacagın sıstem sigorta giderlerinden daha ucuz olmalı
2 guvenırlıgını bana ıspatlamalısın ( yanı soyle bı kamera sıstemı kurup sureklı gozetım altında tutarsın yada dırek emnıyet mudurlugunemı ıhbar ettıreceksın vs.vs... bu da sızın uzmanlıgınız heralde

Arkadasım merhaba hırsız ihbar sistemi farklı birşey sigorta farklı birşey,adı ustunde hırsız ihbar herhangi bir müdahale olası lazım ki alarma gecsin amac caydırıcılık,ama gelen hırsız senın orda birseyi kafasına takmıssa bilemem gözlem istasyonu baglantın varsa istasyon size hangi bölgeden alarm geldiğini söyleyecektir (kuralına göre yapılmış sistem) mantık yürüterek buradan girebilirler diye düşündüğünüzde istasyona polise haber verilmesini istediğinizde istasyon ihbar eder ve kayıt altına alır.
sigorta ise bu esnada verilen zararı size temin eder tabiki faturalı olan ürünlerinize
benim yan komsum sigorta sirketi bu tur poliçelerde alarm sistemi olana %10 alarm kamera sistemi olana %15 indirim uyguluyor.selametle

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri