işletmelerde planlı bakım programı

Burada çok sayıda program yazabilecek arkadaş var. Direk işletmenize yönelik kuruma özel yazılımlar yazdırabilirsiniz. Bu şekilde kullanılması daha uygun olur diye düşünüyorum

:) Güldürmeyin beni arkadaşlar bir Bakım proğramı kullanıyorum As400 üzeri kurulu bir sistem firmamızın kendi ihtiyaçları doğrultusunda yazılmış bir proğramdır. Şimdi size sormak isterim ?

1-Aranızda konuyu açan kişinin ne tür bir işletme için böyle bir proğrama ihtiyaç duyduğunu sorgulayan varmı ?
2-Hiçbir proğram gerçeğe uyarlandığında %100 verim vermez verdiğini iddia eden varsa çıksın karşıma.
3-Bakım proğramı dediğiniz şeyi kullanmak yerine firmanıza bir bakım dökümantasyon sorumlusu alında exel den o takip etsin bir okumuş gencimiz iş sahibi olsun.
4-Proğramın kapsamları hakkında inanılmayacak derece de yoğunluk mevcut olabilir proğrama veri girişi yapmaktan bakım sorumluları ve elemanlar iş yapamaz hale gelebilir.

İşlerinizde başarılar dilerim...

valahi lafı azımdan aldın böyle bir programı bizler yani işi yapanlar kullanamaz bunlar yaptığımız işi kontrol edenlerin işi

http://planlibakim.zz.mu
Planlı Bakımla ilgili herşey bu sitede...
Planlı bakımı ana hatları ile anlatan bir kitap ve planli bakımı yöneten bir program...
Hepsi bizzat yaşanmış tecrübelerin bir ürünüdür...
Çok büyük bir şirketimizin, dağınık yerleşimli, takibi zor sistemlerinin yönetiminde başarılı bır şekilde uygulanmıştır...
Minimum stok kontrolundan sistem ekipmanlarının ve bakım personelinin performansına kadar kestirimci bakımın tüm işlevlerini kusursuz takip edebilirsiniz...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri