Işitme cihazı şarz soketi tamiri

sadoazb

Üye
arkadaşlar resimdeki gibi yaylı soketin biri kırılmış
çözüm önerisi olan var mı acaba.
saygılarımla

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    28.2 KB · Görüntüleme: 13
Merhabalar.
İlk bakışta küçük bir yay parçası ile belki bir çözüm üretilebilir diye aklıma geldi ama elbette daha güzel öneri verecek üstatlarımız olacaktır.

Merhabalar.
İlk bakışta küçük bir yay parçası ile belki bir çözüm üretilebilir diye aklıma geldi ama elbette daha güzel öneri verecek üstatlarımız olacaktır.
Benimde aklima geldi hocam ama bu kadar ince yayi bulmak hemde bakude bulmak cok zor. Digerlerinide kirip cep telefonu batarya baglanti soketini duzenleyip uyarlayabilirmiyim bilmiyorum.

Ustam batarya soketi çok mantıklı gerçekten.
Eminim biraz uğraşla yaparsınız

hurdalara bakmak lazım yay için özellikle oyuncaklara, bir de saat tamircisi varsa gidip sorun onlarda küçük yaylar bulunur.
hurdalara bakmak lazım yay için özellikle oyuncaklara, bir de saat tamircisi varsa gidip sorun onlarda küçük yaylar bulunur.
Cozum buldum bir anda aklima geldi oglumun telefon saatine sarz aleti almistim. Miknatisli ikitane yayli soketi var di baktim tam birebir uygun. Ondan alip soketi kirip uyarmalaya calisacagim. Insallah basarili olur sorun cozuldu saygilarimla

Ekli dosyalar

• SmartSelect_20211218-213940_Gallery.jpg
    SmartSelect_20211218-213940_Gallery.jpg
    253.9 KB · Görüntüleme: 5
Cozum buldum bir anda aklima geldi oglumun telefon saatine sarz aleti almistim. Miknatisli ikitane yayli soketi var di baktim tam birebir uygun. Ondan alip soketi kirip uyarmalaya calisacagim. Insallah basarili olur sorun cozuldu saygilarimla
Ben de yeni çıkan kablosuz kulakiçi kulaklıklar var onların şarj kutusuna bağlantısı aynı soket ile oluyor dicektim. Direkt bit pazarından bulursunuz 5 -10 TL ye.

ustam gönder bana sana yapayım çözum olarak ise yapabilirsen bir telefoncuya git şu kablosuz şarz kutularındaki o şarz yayları işini görur onlardan alıp yaparsan olur ama ince işçiliktir yapamazsan yaz bana haledelim senin için

ustam gönder bana sana yapayım çözum olarak ise yapabilirsen bir telefoncuya git şu kablosuz şarz kutularındaki o şarz yayları işini görur onlardan alıp yaparsan olur ama ince işçiliktir yapamazsan yaz bana haledelim senin için
tesekkurler arkadaşlar hallediyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri