iş takibi konusunda bir program arıyorum

arkadaşlar ben bakim onarim işi yapiyorum işlerimin takibini yapacak yani müşteri adresleri ve makkina bilgilerini girebileceğim bakim saatlerini takip edebileceğim bir program ariyorum şimdiden ilgi ve alakaniz için sonsuz teşekkür ederim

Bu iki programı bir dene istersen belki işini görür.selamlar ,saygılar.

https://ogzsoft-ajanda-musteri-takip.indir.com/windows

Arıza Takip Programı 2.0

Arıza Takip Programı ile 99 adet fabrika veya tesise kadar fabrika, ünite ve bu ünitelerde kullanılan malzeme ve diğer aksaklıkları takip etmeye yarar.

Tarih, Duruş süresi(dakika), Varidya, vs. yazılır. Sınırsız sayıda ünite ve bu üniteye ait sınırsız sayıda parça girişi yapılabilir. Program oldukça esnek bir yapıdadır. Veri girişi çok kolay ve hızlıdır. Excel'e de gerektiğinde bilgileri aktarabilirsiniz. İstediğiniz fabrikayı seçerek (büyükten küçüğe) ünite veya arızalı parçaları sıralayabilirsiniz. Program reel olarak birkaç yıldır kullanılmaktadır.

Programın 2.0 verisyonunda Kurulum basitleştirildi.

Ayarlar bölümü değiştirildi. Veritabanı seçme, yeni dosya oluşturma kolay hale geldi. İstenirse ağ ortamında da çalışabilir hale geldi. Bilgi girişinde Başlangıç-Biriş saatine göre dakika hesaplama bölümü eklendi. Diğer bölümlerde de iyileştirmeler sağlandı.

Yardım dosyası yeniden düzenlendi.

https://yadi.sk/d/KNoDU53T3aqWQQ
teknik-servis-programı.rar

İlgi ve alakn için çok teşekkür ederim sayın arkadaşım ama her 2 programda hata veriyor zaten vermesede inceledim işimi görmezler ben kompresör firmasında çalışıyorum servis teknisyeniyim bölgemde bulunan makinaların Bakım saatlerini takip edebileceğim, makina seri numaralarını girebileceğim müşteri adres ve diğer bilgilerini
kaydedebileceğim bir program arıyorum sanırım benim çok şey istediğimi düşünüyorsunuz ama inanın ihtiyaçtan :)

Fiyatta anlaşırsak visual Basicte yazarız

neden olmasın sağlam alt yapısı olan bir program için üçret ödeyebilirim fakat ne kadara maal olur bildir ve sağlayabileceğin teknik destek'den de bahsetmelisin çünkü ben bir şirket sahibi değilim kişisel olarak basit bir elektrikçi dükyanında kullanacağım
msn den konuşursak daha sağlıklı olabilr
[email protected]

hocam ne gerek var tum bunlara kariyer nette rss destegi var ben feed reader adlı programı indirdim kurdum orada da bana uyan iş ilanlarının sayfalarını programa ekledim guncek bir iş eklenince (benim ilgili oldugum alanla ilgili ) proagram direk uyarı veriyor bana bunu cougu siteye uyguladım tum işleri tek programla takip ediyorum.... bu iş için para vermene gerek

Ben bu Planlı bakım programıyla işyerinde bire bir ilgilenen biri olarak size istediğiniz özelliklerde program yazabilirim. İstediğiniz birçok özellik sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenebilir, uygulamaya alınabilir. Tabi bunun bir karşılığı var. Özellikleri bildirmeniz yeterli. Destek konusuna gelince 5 ay sonra askere gideceğim. O zamana kadar sorun olduğunda hiçbirşey talep etmeden yardımcı olurum.

Genel olarak;

Programlama dili: Visual Basic .NET
Database: SQL yada Access
Platform: NetFrameWork 3.0 üzerinde Windows XP, Embedded XP

İstediğiniz özelliklere göre fiyat konuşulur.
[email protected]

Arkadaşım senden önce birisi daha böyle bir şey istemişti. kısa sürede kendisinin ne istediğini tam olarak bilmeden minik bir access uygulaması yaptım eğer sen bana tüm bilgileri verirsen bende birşeyler yapabilirim.

Kod:
şifre: www.kontrolkalemi.com

Ekli dosyalar

• Planlı_bakım.rar
    44.1 KB · Görüntüleme: 28
Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım uygulamanı inceledim güzel ve kolay ama benim işim için 2 eksiği var onları eklersen minnettar
kalırım sana öncelikle periyodik bakım olacağı için müşteri kartı ve aynı kart içersinde müşteride olan makine ler çalışma saatleri yapılan bakımların özellikleri ve tarihleri olacak ve diğer bir kartta arızalar için olacak son olarak ise yapılan bakımların ayrı arızaların ayrıntılı raporunu görmek için raporlama kısmı olacak ve bunları otomatik belirtillen tarihlerde yedekleyecek umarım çok şey istememişimdir saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri