iş ilanlarının demek istedikleri!

Bazende çok abartılı eleman arayanlar var, sayıyor özellikleri listeliyor, bir kişinin hepsine sahip olması çok zor. Sahip olan zaten iş aramaz, büyük ihtimal kendi işini kurmuştur yada oldukça yüksek ücrete çalışıyordur. Çoğu kariyer sitesinde maaş aralığı koyup arama yaparsanız nerdeyse 3 bin lira üzeri maaş veren ilan yok gibi. Esnek çalışma, yoğun çalışma temposu, seyahat engeli olmayan türünden ilanlar benden uzak olsun.

Sayın Yelek 87 nin de dediği gibi bazı iş ilanlarına bakıyorum, vay be böyle insanlardamı varmış diyorum.Şu tecrübesi bu tecrübesi ingilizce konuşma yazma gibi gibi.

piyasada bu standartlara sahip elemanda azınlıkta

*konusunda en az 5 yıl deneyimli

bu beni bitiriyor :D

yakında iş arayanlar ilan vermeye basliycak

Çalisma saati avrupai
ücreti ben belirlerim işine gelirse vs.:)

Çok güldüm...

güzel paylaşımınız için teşekkürler

Sesli güldüm.Bende bir şirkete başlamıştım(dandik bir firmaya ) sitesinde insan kaynakları bölümünde "işçilere dolgun ücret vererek..." cart curt bir dünya zırvalık.Asgari ücretin üstü maaş alan yok.

Elektrik sektöründe dolgun ücretin karşılığı asgari ücrettir.

Geçen İlanlara bakarken bu ilan dikkatımi çekti...Bende paylaşayım dedim..

• Üniversitelerin Elektrik, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • Endüstriyel otomasyon konusunda en az 5 yıl tecrübeli
  • İngilizce Bilgisine Sahip (Doküman Takibi Yapacak)
  • Tercihen Enerji, Su, Tünel ve HES otomasyonu projelerinde baştan sona yeralmış
  • ABB PLC/Scada/DCS sistemleri, Rockwell Automation, Schneider ve Siemens PLC sistemleri programlaması yapmış olan
  • Visual Studio,C/C++/C#,JAVA,Delphi,Basic,Betik ve diğer yazılım dillerinden en az ikisine hakim,
  • İyi seviyede gerçek zamanlı programlama( Real time prgramming ) bilgisine sahip,
  • Donanım ve Programlama konularında çalışmalar yapmış,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
  • Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan
  • Aktif Araç Kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış

Arkadaşlar Otomasyon uzmanı arıyor... Şimdi bu kadar şeyi bilen adam birinin altına girip çalışırmı?..Verecekleri Ücreti çok merak ediyorum...Sizce bu kadar şeyi bilen adam ne kadar maaş alır?...Bu kadar özellikli süper kahraman varmıdır?...

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri