Işık Bariyerinde Tercih Ne Olmalı?

ottoman16 ' Alıntı:
Bariyer imalatcıları onayı aynı yerden alıyo..o onayı alamayan zaten üretim yapamıyo.gidipte 3500 ytl verip sick alma..arabamı bu?
3500 ytl ye mercedes bulursab ben senden 10.000 ytl ye alırım son marka. :)
karavana atmak denir seninkine. bahsettiğin fiyatın yarısının da altında SICK bariyerler bide özellik ne istiyorsun. 3500 ytl ye kategori kaç, yükseklik, çözünürlük ne, edm, körleme, bypass, otomatik öğretme vb. varmı yokmu.referans ne birde elma ile elmayı karşılaştırmak lazım.

mercedesle, fordu mu karşılaştırıyon neyi karşılaştırıyon ;)

tekrar yazme gereği duydum

Sadece akıllı ürünler güvenlidir.
akıllı olan ürünler ise SICK ten gelir.
SICK bi rün icat etmiş,1950 li yılarda.patentini almış adınada bariyer demiş.
SICK bariyer demiş, herkeste bariyer adı altında ürün üretmiş. :)
yani SICK ne demişşse ürün adına, tüm dünyada onu demiş.............

ir ışık bariyeri konusunda uzman bir firma daha buldum evin dıs cevresine cam ve kapıların boylarına göre isterseniz bina renklerine göre de yaptırabiliyorsunuz her panele uyum saglıyor alarm kurulu oldugu halde
siz evde rahat gezebiliyorsununuz yazın camları acık yatabililirsiniz
telefonları 0216 397 87 80 ben kullanıyorum ...........

Fatek cok reklam yapıcı gördüm seni..durmadan reklam yapıyosun.bu kadar reklamın altına birde telefon numarası koyda tam olsun..

buna etkiye tepki derler.herkes saldırıcı tavırlar takınırsa bende böyle davranırım.reklam değil tüm dünyanın bildiği gerçekler bunlar.
güzel türkçemizde bir atasözü var ama onu zikretmey gerek yok.
soru ya cevap, herkes bi şeyler diyor saldırıyor ama arkasında duramıyor gerekçe gösteremiyor. ben her yazdığım konuda bir gerekçe mutlaka gösteriyorum.

sen diyosun 3500 ytl kafadan sallıyorsun, sen kafadan sallarken bişey yokta ben doğruyu söyleyince mi sorun oluyor.......

vona beam bariyerin başka bir uygulama kullandım fabrika ya gelen misafir araçları çıkarken bariyer gördügünde cıkış yönünde kapıyı otamatik acıyor, bu kunuda yardımcı oldukları için vona elektronik e teşekkür ederim telefonu 0216 397 87 80 hırsız alarm projelendirmede de yardım cı oluyorlar

hırsız alarm sistemlerinde kullanacaksan vona bean sensörler var isterseniz özel boy ve renklerde yapıyorlar bostancı 0216 397 87 80

Düzenleme: ŞaŞKıN

Mesajlar birleştirilmiştir.

Ben seçimi doğru yapmak şartıyla Keyence derim. Türkiye'ye Entek Otomasyon getiriyor çoğu ürünü stoktan teslim ediyorlar. Keyence'de kablolama olayı Sick'e göre çok daha sade ve dolayısıyla Bakım süreleri daha kısa oluyor.

dediğim gibi seçimi doğru yaptıktan sonra aslıada hepsi kolay çünkü pin çıkışları % 90 her markada aynı 2 tane OSSD, EDM, RESET, VB.

EKO ÜRÜN SEÇERSİN 4 TELLİ BAĞLARSIN +24VDC, -, OSSD1 VE OSSD 2 VARMI DAHA Kolayı sizce yok.Neden çünkü daha basit e indirgeyemezsiniz.besleme için 2 uç, çıkış için 2 uç.varmı daha sade ve basit bağlantı :)

saygılarımla.

Turkraider ' Alıntı:
Sektörde bir çok ışık bariyeri var,bunların arasında dikkatimi çeken fiyat farkları.

1)Sizce neden bu kadar uçuk farklar var?
2)Hangi özelliklerinden dolayı hangi markayı seçmeliyim.?

Saygılar....
Fatek burdaki baslıkta bu,karıstırmamanı tavsiye ederim..

Türk insanı yıllardır marka sevdasıyla sömürüldü.Son yıllarda alternatifler cıktıkca insanların gözü acıldı.
Artık firmalarda %100 ve üstündeki kar marjlarını kaybetmeye basladılar.Bunlar marka olmuş firmaların son cırpınısları.Buna bağlı olarak cok iyi araştırma yaparak daha uygun ve kaliteli ürünleri bulmanız mümkün..

Ben buraya slogan yazmıyorum..iyi araştırın derim.Mutlaka daha uygun ve aynı kalitede ürünler bulursunuz.

ottoman16 ' Alıntı:
Turkraider ' Alıntı:
Sektörde bir çok ışık bariyeri var,bunların arasında dikkatimi çeken fiyat farkları.

1)Sizce neden bu kadar uçuk farklar var?
2)Hangi özelliklerinden dolayı hangi markayı seçmeliyim.?

tabi sen ne istersen ben onu yapğarım, bence sen hiç bir başlığı karıştırma boşa atıp dolu tıutmaya çalışma. ben rakamlarla ve gerçeklerle konuşurum...... her konuştuğum lafında bir deteği, gerekçesi kanıtıda vardır.

sen karalama yapmayı bırak artıkkk....
Saygılar....
Fatek burdaki baslıkta bu,karıstırmamanı tavsiye ederim..

Türk insanı yıllardır marka sevdasıyla sömürüldü.Son yıllarda alternatifler cıktıkca insanların gözü acıldı.
Artık firmalarda %100 ve üstündeki kar marjlarını kaybetmeye basladılar.Bunlar marka olmuş firmaların son cırpınısları.Buna bağlı olarak cok iyi araştırma yaparak daha uygun ve kaliteli ürünleri bulmanız mümkün..

Ben buraya slogan yazmıyorum..iyi araştırın derim.Mutlaka daha uygun ve aynı kalitede ürünler bulursunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri