iç tesisat NYAF ttr kablo

aponal

Üye
NYAF ttr kablo iç tesisatta sıva üstü olmak şartıyla kablo kanalı içinde kullanılırmı tedaş kontrol memuru bunu onaylarmı

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bu konuda bilgim yok ama ben olsam kabul etmem (şayet ev tesisatı ise).
Benim memurum işini bilir.(Turgut Özal)
(o:
Saygılar...

elektrik iç tesisat yönetmenliğini okumanı tavsiye edrim.
iç tesisatlarda tek damar kaplo 10.mm2 kadar sonrası için örgülü çok teli tek damar kulanılır.
ince çok telli kaplolar açık alanda seyar işlerde ve çalışırken esnemesi istenen yerlerde kulanılır.
ince telli kaplolar akım taşıma kapasitesi diğer kaplolardan daha azdır kaplo katoloklarını incele.

elektrik iç tesisat yönetmenliğini okumanı tavsiye edrim.
iç tesisatlarda tek damar kaplo 10.mm2 kadar sonrası için örgülü çok teli tek damar kulanılır.
ince çok telli kaplolar açık alanda seyar işlerde ve çalışırken esnemesi istenen yerlerde kulanılır.
ince telli kaplolar akım taşıma kapasitesi diğer kaplolardan daha azdır kaplo katoloklarını incele.

aynı ölçüde olan kablonun akım taşıması az diye birşey söz konusu diğil dikkat ettiyseniz sıva altı demedim sıva üstü tesisat dedim

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri