Hyundai Starex CRCI Uzun şase

Herkese selamun aleyküm Değerli ustalarım...

Değerli ustalarım dedim ki burada biz bir aileyiz abiyiz kardeşiz ablayız hep biriz bir yüreğiz... O yüzden size de sorup fikir almak istedim.

Ben bir tane Hyundai starex Crdi uzun şase araba almak istiyorum ama neden bu araç diye soracaksanız şunun için :

Oldum olasıya küçük arabaları sevmedim sevemedim Yani icap ettiği zaman bir firmaya iş için gittiğimde dikkat çekici güven verici bir imaj bırakacak

İcap ettiği zaman bir balık tutmaya gittiğimizde kışın üşümeyeceğiz webastomuzu yakınca fıldır fıldır içinde sıcacık yatıp kalkabileceğiz yazın pişmeyeceğiz...

Yani Keyif için de kullanacağım iş için de kullanacağım Gezmek için de aile arabası olarak kullanabileceğim bir araç...

E şimdi bütün bu isteklerimi yerine getirecek en uygun fiyatı olan araba bu

140 Hp motor gücü turbolu aracın boş ağırlığı iki ton ( tank gibi )

Her kes ağzına diline dolamış vay efendim bu araba çok yakıyor çok yakıyor çok yakıyor....

Ya aynı sınıftaki araçlar acaba ne yakıyor ?

Dedim ustalarımdan bu arabayı kullanan hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba hyundai starex crdi ler nasıl bir araç nasıl bir yakıtı var kullanıcıları memnunlar mı acaba ?

A.s. imzamdaki siteye sorman daha akıllıca daha fazla cevap ihtimali olacaktır ;).

Hocam sizin sözleriniz bizim için daha kıymetlidir Ben kalkıp gidip servisine de sorabilirdim ama ailemin insanları gibi gördüğüm siz değerli ustalarım abilerimin fikirlerini almak istedim ;)

Konu ile alakalı bir bilginiz yada kulaktan dolma bişiyleriniz varsa bilmek isterim...

Maalesef yok bizzat aynı araç sahibi ile mıhabbetin olur ben de sorarım ama araya bayram girmesi ile gündem değişiyor cevapların gelme zamanın uzatır. Saygılarımla.

Aslında @has_artvin_li nin bu isteği forumda araçlarla ilgili bir kategori açılabileceği fikrini getirdi aklıma. Aklımıza takılan bir araç olduğunda o kategoride bilgi alışverişinde bulunsak çok güzel olur bence. Çünkü yakınlarda bende araba almayı planlıyorum buradaki arkadaşların da fikirlerini almak güzel olurdu. Mesleki anlamda ufkumuzu açmamıza vesile olan bu güzel platform daha da büyümeli bu tarz konularda da ufkumuzu açmalı diye düşünüyorum. Sayın yöneticilerimiz uygun görürlerse bu hususta bir anket yapalım üyelerin görüşlerini alalım. Saygılarımla.

Son düzenleme:
Aslında @has_artvin_li nin bu isteği forumda araçlarla ilgili bir kategori açılabileceği fikrini getirdi aklıma. Aklımıza takılan bir araç olduğunda o kategoride bilgi alışverişinde bulunsak çok güzel olur bence. Çünkü yakınlarda bende araba almayı planlıyorum buradaki arkadaşların da fikirlerini almak güzel olurdu. Mesleki anlamda ufkumuzu açmamıza vesile olan bu güzel platform daha da büyümeli bu tarz konularda da ufkumuzu açmalı diye düşünüyorum. Sayın yöneticilerimiz uygun görürlerse bu hususta bir anket yapalım üyelerin görüşlerini alalım. Saygılarımla.

bu tür konuları serbest konular bölümünde paylaşabilirsiniz. araçlar ile ilgili teknik bir bölüm açmamız daha uygun olacaktır.

bu tür konuları serbest konular bölümünde paylaşabilirsiniz. araçlar ile ilgili teknik bir bölüm açmamız daha uygun olacaktır.
İlginiz için teşekkürler. Araçlarla ilgili teknik bir bölüm açılması da büyük bir ihtiyacı giderecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,887
Son üye
ckiplano

Yeni konular

Geri