Hurdalikta Define Buldum

Ustam açmış olduğun bu konu hayırlara vesile oldu kader nerelere götürdü.
Bende dedim bodrum hurdaliga bakayım dedim.
Telefon vardı Nerede dedim.
Aradığım telefonları bulamadım ama fotoda gördüğünüz aynı bir telefon buldum.

Kader kısmı ise 4 adet yavru kedi süt verdim icmediler sonra belki icerler anneleri içer sütünü verir. .
Kutuya koydum yumuşak bezler vs .

20220516_175720.jpg
20220516_175644.jpg
20220516_175336.jpg
20220516_175229.jpg
20220516_175211.jpg
20220516_175157.jpg
20220516_175133.jpg
20220516_175117.jpg
20220516_175103.jpg
20220516_175019.jpg
20220516_175009.jpg

Kader kısmı ise 4 adet yavru kedi süt verdim icmediler sonra belki icerler anneleri içer sütünü verir. .

Ekli dosyayı görüntüle 87621Ekli dosyayı görüntüle 87622Ekli dosyayı görüntüle 87623Ekli dosyayı görüntüle 87624Ekli dosyayı görüntüle 87625Ekli dosyayı görüntüle 87626Ekli dosyayı görüntüle 87627Ekli dosyayı görüntüle 87628Ekli dosyayı görüntüle 87629Ekli dosyayı görüntüle 87630Ekli dosyayı görüntüle 87631
Maşallah üstadım. Allah hayrınızı kabul etsin.

Kedilere süt vermeyin kedileri hasta ediyormuş benim bahçemde de 5-6 adet kedi var bundan 3 sene önce eski evimin kapısında kedi yavrulamış o kediyi ve yavrularını baktık o günden sonra bahçeli bir eve taşındım sokataki hasta yavru kediler kapıma gelir oldu hatta geçen gün iki tane yavru köpekte gelmişti 1 hafta kadar kaldılar bugün gitmişlerdi belki yarın gelirler.
Gözleri açılmışsa markette kedi süt tozu varmış ondan verilecekmiş (eşim benden daha iyi biliyor da)

Ekli dosyayı görüntüle 87621Ekli dosyayı görüntüle 87622Ekli dosyayı görüntüle 87623Ekli dosyayı görüntüle 87624Ekli dosyayı görüntüle 87625Ekli dosyayı görüntüle 87626Ekli dosyayı görüntüle 87627Ekli dosyayı görüntüle 87628Ekli dosyayı görüntüle 87629Ekli dosyayı görüntüle 87630Ekli dosyayı görüntüle 87631

Kedilere süt vermeyin kedileri hasta ediyormuş benim bahçemde de 5-6 adet kedi var bundan 3 sene önce eski evimin kapısında kedi yavrulamış o kediyi ve yavrularını baktık o günden sonra bahçeli bir eve taşındım sokataki hasta yavru kediler kapıma gelir oldu hatta geçen gün iki tane yavru köpekte gelmişti 1 hafta kadar kaldılar bugün gitmişlerdi belki yarın gelirler.
Gözleri açılmışsa markette kedi süt tozu varmış ondan verilecekmiş (eşim benden daha iyi biliyor da)

Şimdilik içmediler evet kutu süt almıştım.

Kolay gelsin sağlıcakla

Hayatımız sanayi olmuş.

Hayırlısı gerisi anne babasına emanet artık . 4 adet yavru kedi.

Ortamı hazirladim korkutmamak için böyle bıraktım.

Kedi evlerinde hurdadan buldum atmislar tam zamanında.işe yaramis oldu. .
Hurdacimi olsak acaba.diyeceğim zaten yarı hurcaciyim. Birilerine yarasin diyorum .
Psikologi dr gonderecekler bu gidişle.
Psikolojiga gitsem üzülürüm sonra psikiyatri , psikolojimi ne ise dr kafayı yiyecek bende ona dr luk yapmak gerekecek
Tv ye çıkacağım bu gidişle.

Şaka maka yardım yapmak güzel .

20220517_193709.jpg
20220517_193641.jpg

Son düzenleme:
Hayatımız sanayi olmuş.

Hurdacimi olsak acaba.diyeceğim zaten yarı hurcaciyim. Birilerine yarasin diyorum .
Psikolojiga gitsem üzülürüm sonra psikiyatri , psikolojimi ne ise dr kafayı yiyecek bende ona dr luk yapmak gerekecek

Ekli dosyayı görüntüle 87660Ekli dosyayı görüntüle 87661

Hayatımız sanayi olmuş.

Ekli dosyayı görüntüle 87660Ekli dosyayı görüntüle 87661
Amin.
Cümlemizi ALLAH koruusun.
Cümlemize ALLAH cennetine kabul etsin.
Kolay gelsin sağlıcakla.
Bu arada psikolağa gitmek ayıp değil, ihtiyaç olunca gidilir. Çokda gittim. Doktorluk vaka olup hasta olduğunu bilmeyen saykolarin yaptığı ayıp ve utanmazlık.

Bu arada psikolağa gitmek ayıp değil, ihtiyaç olunca gidilir. Çokda gittim. Doktorluk vaka olup hasta olduğunu bilmeyen saykolarin yaptığı ayıp ve utanmazlık.

Doğru söylüyorsunuz. .

Çözüm yolunu buldum beni yüce ALLAH siniyor diyorum daha çok ALLAH siginiyorum.
Psikolojik durum olmayınca kötü oluyorum.

Sağlıcakla.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri