Hurdalığı Yağmalamaya Devam Ediyoruz

bunlar sadece reklamlar gitte gör. tabii gidebiliyorsan.

Kısa günün kârı. Cuma namazı dönüşü atılmış bir antenden söktüm.
20231006_134427.jpg
20231006_134438.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20231006_145218.jpg
    IMG_20231006_145218.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 16
Bodrum un çöplüğü herhalde öyle olur. Şaşırmadık 😀
abone gazete dağıttığım dönemde, çöp konteynerinde bir kasa bulmuştum, sadece poversuply değiştirdim çalıştı. o dönemde köylerde fakir öğrenciler olurdu. avukat arkadaşım söylemişti ona verdim. avukattan sadece monitör, klavye ve maus parası almıştım. o dönemde hurdalardan topladığım 5-6 makineyi köydeki ilk okul çocuklarına değerli hayırseverler sayesinde gönderdim. o dönemlerde makine verdiğim çocuklardan birisi şimdi youtuber olmuş.

evet güzel arkadaşlar, bu günkü çöp konteyner seferimde bir adet tefal airfry, bir adet pilli mi değil mi bilmediğim elektrik süpürgesi ve anahtar zımbırtısı, üzerinde iki tane çiftli, iki tane dimmer ve bir miktar fiş var. keşke bu gün cumartesi diye erken başlamasaydım. artık yarın bakarım kim ne kadar çalışıyor diye.

abi sürgülü reosta çıkarmı yada sağlam 50 wat bir potansiyometre ekmek gibi su gibi lazım

abi sürgülü reosta çıkarmı yada sağlam 50 wat bir potansiyometre ekmek gibi su gibi lazım
dimmerler 220 volt o kadarını biliyorum da. kafam bi milyon. bu gün cumartesi diye erken başladım kaçıncıdayım bilmiyorum. bozuk olduğu için değil tadilatta yenileme için söküp atmışlar. tefali fişe taktım motor sesi geldi ekran gelmedi, süpürge bilmiyorum ama en azından motoru sağlamdır. yarın ayık kafayla söker bakarım.

leyn beni bu saatte kimse yokken bir daha keşfe gönderdiniz. bir tane sağlam çalışan pompa buldum, el pompası top filan gibi şeyler için herhalde. ayık olduğum bir ara resimleri paylaşırım. ama o airfrey midir nedir parçalayacağım. süpürge de buna dahil. yani hepsi. çalışan parçalara ihtiyacı olan yazsın.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri