hss end mill uçları nasıl bilenir

srkn43

Üye
slm arkadaşlar.hss end mill uçlar bilenirmi .bilenirse nasıl bilenir.bir makinası varmıdır.bilgi sahibi olan varsa paylaşabilir

hss ler taşlamada bilenebilir.
elmas uclar ise elmas bilemede bilenir.

serkan abim istersen nasıl bileyeceğini bi çizim dosyası yapıyım detaylı tarif ediyim hassas bi konudur yanlış bilemede hiç kesmer ısınır yanar ve uç ölür

tmm olur emre cok memnun olurum.nasıl malzemeler gerekli onlarıda yazarsan sevinirim mailime gonderiver [email protected]

Emre Bey hazırlayacağınız dosyayı buradan hepimiz görsek daha faydalı olur gibi. Elinize sağlık.

tamam arakdaşlar abilerim yanlız bugun saat geç oldu artık yarın yola gidicem program eğitimlerim var bu işi hobi olarak boş vakitlerimde yapıyorum eğer yarın akşam boş vaktim olursa çizimi adım adım yapar yüklerim yarın antalyaya gelemessem en geç salı günü yüklemiş olurum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam.

arakdaşlar salı günü yazıcagımı söylemiştim fakat şimdi fırsat bulabildim kusura bkmayın ve çizimi yapma fırsatım olmadı
şimdi ucu aldıgımızda uç tarafına dikkat edersek içi tane açı var biri sol tarafa doğru 30 derecelik bi açı biri de arka kısma doğru 15 derelik bi açı bu açı değerlerini koruyarak ucu taşta bilememiz gerekir fakat bilerken yanımızda bi bardağın içinde su bulundurun ara sıra sıra suya batırmak gerekir ki matkap ucu yanmasın aksi takttirde kesmez yanlız açıları düzgün yapmassanız yani orjinali gibi kesmesi yerine hiç kesme yapmaz bu konuya dikkat etmemiz gerekir. takılan yada anlamıyan olursa yardımcı olmaya çalışırım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri